Trendy

Anja jako rockowy łabędź

Pierwsze skojarzenie, jakie przywołuje marcowa sesja w magazynie „Glamour”, to głośny film „Czarny Łabędź” Darrena Aronofsky’ego. Od chwili premiery, obraz był już wielokrotnie inspiracją dla sesji modowych. Teraz czas na odsłonę polską. Główną rolę perfekcyjnie zagrała światowa top modelka, a od ubiegłego roku twarz marki Apart – Anja Rubik. Za obiektywem stanął jej dobry znajomy – Marcin Tyszka.

Najpierw oko przykuwa oryginalne zdjęcie na okładce pisma. Modelka wystąpiła w czarnej sukience koktajlowej z piór, zaprojektowanej przez Gosię Baczyńską. Projektantkę najwidoczniej zainspirowały oryginalne, pierzaste kreacje marki Alexander McQueen.

Wewnątrz edytorial poświęcony tylko Anji. Poza sukienkami wspomnianej Baczyńskiej, modelka ma na zdjęciach także m.in. kreacje i dodatki Agnieszki Maciejak, Victora & Rolfa, Burberry Prorsum. Dopełnieniem stylizacji jest biżuteria Apart, m.in. piękna kolia z białego złota z diamentami i perłami, srebrne kolczyki z czarnymi cyrkoniami, pierścionki. Anja na zdjęciach, na których dominującymi elementami są pióra i skóra, wygląda jak rockowy łabędź. Połączenie delikatności i drapieżności, jasnej i ciemnej strony natury, zupełnie jak we wspomnianym filmie.
Sesja powstawała w Paryżu, gdzie modelka brała udział m.in. w prestiżowym pokazie Chanel haute couture.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać