Eventy

Książęce zaręczyny

Media obwołały już to wydarzenie „ślubem stulecia”. Szacuje się, że 2 miliardy ludzi obejrzy relację z uroczystości zaślubin Williama, starszego syna księcia Karola i tragicznie zmarłej przed kilkunastu laty Diany. Ślub książęcej pary odbędzie się już 29 kwietnia.

William jest wnukiem obecnie panującej brytyjskiej królowej Elżbiety II; jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu. Kate Middleton jest pierwszą od kilku stuleci książęcą wybranką, w której żyłach nie płynie ani kropla błękitnej krwi. Panna Middleton pochodzi z zamożnej klasy średniej.

William oświadczył się swojej długoletniej przyjaciółce podczas wakacji w Kenii, a fakt ten oficjalnie ogłoszono w połowie listopada ubiegłego roku. Książę wręczył narzeczonej ten sam pierścionek, który 30 lat temu włożyła na serdeczny palec lewej ręki jego matka, Diana Spencer. To 18-karatowy, owalny szafir, otoczony diamentami.

Panowie, którzy planują w najbliższym czasie poprosić o rękę swoje wybranki, mogą się zainspirować książęcymi zaręczynami i wybrać dla swoich ukochanych podobny pierścionek. Piękne modele pierścionków z szafirami i diamentami, ma w swojej kolekcji Apart.

A na brytyjskim dworze trwają gorączkowe przygotowania do zaślubin…

fot. Reporter                                                                                                  fot. East News / pierścionek Kate

Dzięki pierścionkom z kolekcji Apart poczujesz się jak przyszła księżna.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać