Galerie

Apart i ślub – nie tylko obrączki

Apart  i ślub kojarzą się tylko z obrączkami? Nic bardziej mylnego. Nie tylko obrączki, ale też piękna biżuteria marki, może być ozdobą panny młodej w ten szczególny dzień.

Wie o tym Maciej Zień, który w najnowszym  katalogu sukien ślubnych własnego projektu, wykorzystał biżuteryjne propozycje Apart; marki, z którą współpracuje od lat.

Polski projektant postawił na naturalność. Modelka Honorata Wojtkowska, jedna z najbardziej wziętych uczestniczek polskiej edycji „Top Model”, wystąpiła w subtelnym makijażu i delikatnie stylizowanych fryzurach. Lookbook tworzą czarno – białe, ascetyczne zdjęcia, przypominające portrety gwiazd kina sprzed  kilku dekad. Sesja bez zbędnych ozdobników, skupia się na tym, co najważniejsze: sukniach i biżuterii.

Najnowsze propozycje projektanta to mieszanka wytworności, romantyzmu, szyku i ponadczasowej elegancji. Stylizacje dopełnia biżuteria Apart – głównie pierścionki i kolczyki.

Maciej Zień stawia na prostotę, która jest efektem połączenia ulotnego piękna i delikatności użytej tkaniny z wyrafinowanym krojem. Stąd też, wielbicielki takiego stylu, mogą wybrać bogatą biżuterię, bez obawy o to, że całość będzie przeładowana. Wręcz przeciwnie – idealnie współgrają z nim efektowne pierścionki ze srebra, zdobione dużymi kamieniami i cyrkoniami, dostępne w salonach Apart.

 

fot. Łukasz Dziewic
Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać