Top, Trendy

Ikona Anja

Anja Rubik, światowej sławy top modelka, ambasadorka marki Apart. Współpraca z Anją rozpoczęła się od kampanii reklamującej Beads Collection. Wspaniałe sesje powstawały w wyjątkowych miejscach – Australii i Paryżu. Zdjęcia z ostatniej, ślubnej sesji Anji i jej męża, Sashy Knezevica, stały się ilustracją najnowszego katalogu obrączek Apart.

Kariera Anji w ostatnich kilku latach nabrała szalonego tempa. Jest jedną z ulubienic samego Lagerfelda, który fotografował ją m.in. na potrzeby kampanii Fendi oraz do słynnego kalendarza Pirelli. Jako modelka uczestniczy w pokazach mody legendarnych marek – od Chanel, przez Stellę McCartney, Elie Saaba, po Diora. Jej twarz można zobaczyć na okładkach najlepszych magazynów.

Anja wraz z mężem założyła „25 Magazine” – ekskluzywne wydawnictwo ze znakomitymi sesjami światowej sławy fotografów i udziałem najbardziej znanych modelek, które można kupić m.in. w słynnym paryskim domu towarowym Colette.

Znany portal modowy models.com, prowadzący m.in. rankingi najlepszych modelek świata, właśnie zaliczył Anję Rubik do kategorii „modelek-ikon”. Anja znalazła się tam jako druga Polka (ikoną jest też Małgosia Bela), obok takich sław modelingu, jak Lara Stone, Natalia Vodianova czy Stella Tennant. To oznacza, że Anja osiągnęła jako modelka absolutny szczyt. Cieszymy się i gratulujemy!

fot. East News / Elie Saab – Paryż

Anja Rubik na pokazie haute couture Elie Saaba w Paryżu na sezon wiosna – lato 2012

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać