Galerie, Przewodnik zakupowy

Apart & Walentynki – wyznaj miłość biżuterią

Mimo chłodu i kapryśnej, jeszcze zimowej aury, luty jest miesiącem, w którym niespodziewanie temperatura gwałtownie rośnie, a z pewnością podnoszą ją także gorączkowe poszukiwania odpowiedniego prezentu dla ukochanej. To właśnie 14 lutego cały świat obchodzi święto zakochanych, czyli Walentynki.

Apart słynie z kolekcji pełnych miłosnych odniesień. Sztandarowa linia Love Love, dostępna w wersji ze złota z diamentami, złota i cyrkonii oraz srebra, to setki wariacji na temat najbardziej rozpoznawalnego i uniwersalnego symbolu miłości – serca. Kolekcje to cała gama biżuteryjnych upominków – od miłosnych zawieszek, bransoletek, naszyjników po kolczyki i oczywiście pełne uczuciowych deklaracji pierścionki.

Poza kolekcją Love Love, tę najbardziej poszukiwaną symbolikę znajdziemy także w subtelnych dodatkach z linii Magic Moments ze srebra. Walentynkowe emocje nie ominęły nawet kolekcji Elegance z ceramiką w roli głównej oraz uroczej linii Disney by Apart, w której Myszka Minnie skradnie serce niejednej małej księżniczce.

2016-02-01 heart2 WORD

1/ Złoty naszyjnik AŻUROWE SERCA

2/ Złote kolczyki LOVE LOVE 

3/ Złoty naszyjnik USTA

4/ Złoty pierścionek LOVE

5/ Złoty naszyjnik Magic Moments

6/ Złote kolczyki AŻUROWE SERCA

7/ Złota bransoleta USTA

2016-02-01 heart word

 

1/ Złota zawieszka LOVE LOVE

2/ Złota bransoleta 3 SERCA

3/ Złota bransoleta z serduszkiem

4/ Złota zawieszka LOVE LOVE

5/ Złote kolczyki (w komplecie z zawieszką -> 7/)

6/ Złoty naszyjnik 3 SERCA

7/ Złota awieszka (w komplecie z kolczykami -> 5/)

8/ Złoty pierścionek SERCE

2016-02-01 heart1 woord

 

1/ Złoty naszyjnik Magic Moments

2/ Srebrna bransoleta

3/ Pierścionek Magic Moments

4/ Naszyjnik Magic Moments

5/ Kolczyki Kids Collection Disney by Apart

6/ Pierścionek SERCE

7/ Naszyjnik Magic Moments

8/ Pierścionek ELEGANCE

9/ Naszyjnik Magic Moments

 

PS <3

Weź udział w Instagramowym Konkursie Walentynkowym i wygraj atrakcyjne Bony Apart do zrealizowania na eSklepie www.apart.plObserwuj@bizuteriaAPART na Instagramie ➪ www.instagram.com/bizuteriaapart i opublikuj zdjęcie, otaguj je słowami #CzasZakochanychApart i podziel się swoimi chwilami pełnymi miłości z Apart. Każdego tygodnia do wygrania 5 bonów o wartości 200 zł. Nagroda główna to bon o wartości 1000 zł. Konkurs trwa od 29.01.2016 do 13.02.2016. Ogłoszenie nagrody głównej nastąpi 14.02.2016 w Walentynki. Powodzenia !

www.apart.pl/walentynki

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać