Przewodnik zakupowy

ŚWIĘTUJ DZIEŃ OJCA Z APART

Niespełna miesiąc po dniu, w którym w szczególny sposób doceniamy nasze mamy, swoje święto będzie obchodził najważniejszy mężczyzna w naszym życiu, czyli tata. Od ponad czterdziestu lat, 23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. Apart ma dla Niego wyjątkowe upominki.

George Herbert powiedział, że jeden ojciec znaczy więcej, niż stu nauczycieli. Jest w tym sporo prawdy, bowiem gdy powracamy do czasów dzieciństwa, On faktycznie był pierwszym nauczycielem. Bo któż, jak nie On nauczył jazdy na rowerze, zabierał na wyprawy, pokazał jak zrobić łuk, objaśniał jak działa samochód i skąd się bierze śnieg? W dniu jego święta warto podziękować tacie nie tylko słowami, ale także podarunkiem, który o wypowiedzianych z uczuciem deklaracjach, będzie przypominał przez wiele lat.

Albert Riele to ekskluzywna marka zegarków, zakorzeniona w dziewiętnastowiecznych tradycjach szwajcarskich mistrzów, która reprezentuje klasykę w świeżej, nowoczesnej odsłonie. W swojej bogatej ofercie ma męskie czasomierze w stylu, balansującym od zanurzonej w przeszłości linii Family 1881 po wyrafinowany design kolekcji Premiere.

Nawiązująca do piękna szwajcarskiego krajobrazu marka Bergstern stawia na ekspresyjne projekty, które znajdą uznanie zarówno u ceniącego tradycyjne wzornictwo gentlemana, jak i u dynamicznego poszukiwacza przygód. Idealne modele dla każdego z nich dostępne są w kolekcjach Harmony i Active.

Codzienną elegancję w dodatkach zapewni marka Aztorin i jej linia Casual, a dla niepokornych odkrywców i wielbicieli aktywnych form spędzania czasu wolnego, stworzono zegarki zaprojektowane dla kolekcji Sport. Aztorin to także męskie dodatki biżuteryjne i gadżety, w których surowość industrialnych motywów ze stali szlachetnej, harmonijnie łączy się z naturalną skórą lub kauczukiem.

Każdy tata jest inny. Dla każdego znajdziesz upominek w Apart.

dzo5Od lewej: Bransoleta ze stali szlachetnej | Zegarek Bergstern z kolekcji Harmony | Zegarek Aztorin z kolekcji Casual | Zegarek Bergstern z kolekcji Harmony | Bransoleta ze stali szlachetnej

Aztorin_models_logo_001dzo1Zegarki Aztorin z kolekcji Casual | Bransoleta ze stali szlachetnej | Brelok ze stali szlachetnej

Aztorin_models_logo_020dzo2Od lewej: Albert Riele z kolekcji Family 1881 | Albert Riele z kolekcji Family 1881

wizerunek_AR3dzo3Spinki do mankietów ze stali szlachetnej | Spinki do mankietów z czarnym detalem ze stali szlachetnej | Albert Riele z kolekcji Premiere

08_dzo4Zegarki Aztorin z kolekcji Sport | Zegarek Bergstern z kolekcji Active

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać