Blogowe Inspiracje

TAM, GDZIE RODZĄ SIĘ NAJPIĘKNIEJSZE BEADSY. PICA PICA Z APART ODWIEDZAJĄ MURANO

Laguna tuż obok Wenecji, a tam maleńka wysepka, której nazwa dla wielbicielek wyjątkowej biżuterii powinna być dobrze znana. Na wyspę Murano, bo o niej mowa, Apart zaprosił duet blogerek Pica Pica.

Słynne szkło z Murano, a właściwie to, co z niego powstaje w rękach mistrza, to jeden z kluczowych elementów, tworzących linię Apart Beads Collection. Kasia i Agata miały okazję z bliska przyjrzeć się, jak wyczarowuje się z niego bajeczne koraliki, z których można potem stworzyć własne, autorskie dodatki biżuteryjne. Kolekcja oszałamia bogactwem kolorów oraz fantazyjnymi kompozycjami, którymi ozdobione są szklane zawieszki, bowiem dzięki wielowiekowej tradycji i niezwykłym umiejętnościom włoskich rzemieślników, powstają prawdziwe, małe dzieła sztuki. One z kolei stanowią podstawę Beads Collection, która daje nieograniczone możliwości kreowania oryginalnej biżuterii – efektownych bransolet, naszyjników i kolczyków. Szczegółowa relacja z włoskiej wyprawy Apart z Katarzyną i Agatą dostępna jest oczywiście na blogu Pica Pica, a kunszt twórców z Murano można podziwiać w Beads Collection.

Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-95_1200Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-14_1200pink Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-89_1200Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-83_1200brownPica-Pica_Murano_Beads_Apart_-5_1200Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-9_1200 Pica Pica_Murano_Beads_Apart_-99Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-103_1200_bw Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-7_1200Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-36_1200green Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_1200Pica-Pica_Murano_Beads_Apart_-66_1200red

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać