Przewodnik zakupowy

APART – UPOMINEK NA KOMUNIĘ

Maj nieodmiennie kojarzy się z niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu najmłodszych, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. To uroczystość o głębokim wymiarze duchowym, której wspomnienie zatrzyma na lata towarzyszący jej upominek.

2

Wyjątkowy charakter tego wydarzenia podkreślą podarunki z kolekcji marki Apart, które nie tylko ucieszą obdarowanego, ale także przypomną o tym dniu przez długie lata. Linie biżuteryjne to propozycje skierowane do dziewczynek, a wzory pasujące do tej wyjątkowej okazji to nie tylko dziecięca kolekcja, ale także linia Medaliki i Krzyżyki, w ofercie której znajdują się ultradelikatne zawieszki z motywami religijnymi, wykonane zarówno ze srebra, jak i złota, a także zdobione diamentami. Podobnie subtelne nawiązania, na przykład pod postacią filigranowych aniołków, są także dostępne w dedykowanej najmłodszym Kids Collection, ale linia oferuje cały wachlarz eterycznych projektów kolczyków lub zawieszek ze złota, ozdobionych diamentami. Na uwagę zasługują najnowsze kolczyki z różowego złota z delikatną kompozycją błękitnych i białych cyrkonii oraz maleńkie projekty z żółtego złota o kwiatowych formach, rozświetlonych diamentowym blaskiem.

34
Upominek dla chłopca z łatwością można znaleźć w kilku kolekcjach zegarków, zwłaszcza tych, sygnowanych przez markę AM:PM. Świeże, lekkie i barwne wzory to domena linii AM:PM Kids, natomiast Disney to zegarki z motywami z najpopularniejszych bajek z tej kultowej wytwórni. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej kolekcji występują modele chłopięce, jak i dedykowane dziewczynkom. Małemu wielbicielowi gwiezdnej sagi „Star Wars„, z pewnością radość sprawi zegarek z zainspirowanej przygodami jej bohaterów linii, wyróżniający się designem i ozdobiony graficznymi motywami, odnoszącymi się do hitów George’a Lucasa.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać