Gwiazdy dla Apart

„PASSIONE PER LA BELLEZZA” – W ROLI GŁÓWNEJ ANJA RUBIK

Anja Rubik to najbardziej rozchwytywana Polka w elitarnym gronie światowych top modelek. Od siedmiu lat jest także gwiazdą kampanii reklamowych Apart; nie mogło jej zatem zabraknąć w tej szczególnej, bo uświetniającej 40 – lecie powstania marki. Nowoczesna uroda supermodelki wypadła niezwykle intrygująco w zniewalających plenerach Wenecji.

Posągowa, profesjonalna, inteligentna, ikona modelingu. Anja Rubik, mimo długoletniej kariery, wciąż jest niezwykle pożądana na okładkach najlepszych magazynów, stając przed obiektywami najwybitniejszych fotografów. Z utalentowanym Marcinem Tyszką stworzyli pełną magii sesję w romantycznych plenerach i imponujących wnętrzach budowli Wenecji. Wyrafinowane kadry uwodzą melancholijnym pięknem jednego z najbardziej romantycznych miast świata, na których gwiazda modelingu wystąpiła w zmysłowych stylizacjach w duchu glamour. Anji towarzyszy m.in. biżuteria z brylantami z kolekcji Hollywood, diamentowe dodatki z linii Broadway, wzory ozdobione szafirami i tanzanitami, a także oryginalne projekty pierścionków, naszyjników, kolczyków i bransolet z bestsellerowej kolekcji Indali.
Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty2  Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty4 Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty5 Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty6 Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty7 Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty8 Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-02_diamenty10 Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-12_diamenty9Jubileusz-40'sto-lecie-Anja-Rubik-01_diamenty3

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać