Gwiazdy dla Apart

„PASSIONE PER LA BELLEZZA” – W ROLI GŁÓWNEJ KASIA SMUTNIAK

Zniewala porywającą urodą, talentem i osobowością, którymi od razu zjednała sobie miłość Włochów. Kasia Smutniak to kolejna gwiazda światowego formatu, która dołączyła do grona ambasadorek Apart, debiutując w jubileuszowej kampanii „Passione per la bellezza”.

Kampania nie bez powodu została zrealizowana we Włoszech, bowiem to ich uroda była inspiracją do rozwoju marki Apart w pierwszych latach jej istnienia. Wiele lat temu, Kasia Smutniak wyjechała do Italii jako nastolatka, aby realizować swoje marzenia w świecie modelingu. Sukcesy w tej branży przyszły błyskawicznie, a o Polkę szybko upomniało się kino i to aktorstwo stało się jej pasją. Kasia Smutniak ma na koncie wiele wspaniałych kreacji w ambitnych obrazach kinowych i telewizyjnych, jest laureatką prestiżowych włoskich nagród, a Włosi kochają jej talent i urodę.

Sesja z Kasią Smutniak w roli głównej odbyła się w jej ukochanym włoskim mieście, z którym jest związana od samego początku. Monumentalny, zanurzony w bogatej historii, tętniący życiem, a z drugiej strony pełen urokliwych uliczek i zaułków Rzym, wielokrotnie był tłem wspaniałych fotografii i filmów. Popularność Kasi Smutniak niemal uniemożliwiała pracę w centrum Wiecznego Miasta, tak bardzo jest rozpoznawalna i uwielbiana. Na zdjęciach autorstwa Marcina Tyszki możemy podziwiać gwiazdę raz jako spontaniczną, pełną radości dziewczynę, innym razem jako liryczną, olśniewającą urodą kobietę. Aktorka zaprezentowała m.in. ekskluzywną biżuterię z brylantami i szafirami, widowiskowe dodatki ze złota, zdobione brylantami i perłami oraz rozświetlone cyrkoniami wzory z linii Lśnienie, Indali i Glamour.

Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zlotoJubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zloto1Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zloto2Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zloto3Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zloto4Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-01_zloto5Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Smutniak-11_zloto_wersja-kolor6

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać