Przewodnik zakupowy

NASZYJNIK CZY BRANSOLETKA? IDEALNY PREZENT DLA MAMY

Zanim pierwszym dniem czerwca zawładną najmłodsi, kilka dni wcześniej swoje święto obchodzi osoba dla nich najważniejsza, bowiem 26 maja tradycyjnie obchodzony jest Dzień Matki. Choć doświadcza miłości przez cały rok, ten dzień to okazja, aby okazać ją mamie wyjątkowo.

Jej bezwarunkową miłość można w tym dniu odwzajemnić w szczególny sposób, a wszystko to dzięki subtelnej symbolice, jaka towarzyszy wielu projektom biżuteryjnym marki Apart. Wybierając wyjątkowy upominek dla mamy, warto rozważyć wybór między naszyjnikiem i bransoletką, a wzory najpiękniej podkreślające znaczenie Dnia Matki to domena kolekcji Love Love, Magic Moments, Indali oraz lekkich form od Fun Fun.

W bogatej ofercie naszyjników i bransolet występują zarówno wzory wykonane ze złota, jak i srebra, w tym propozycje podkreślone lśnieniem białych cyrkonii. To eteryczna biżuteria oparta na delikatności łańcuszków, skomponowanych z filigranowymi detalami, wśród których nie brakuje maleńkich symboli miłości czy nieskończoności, a nawet wpisanych w dekoracyjne elementy komunikatów. Choć zachowują subtelny charakter, zaskakują różnorodnością i stylem, wyróżniającym każdą z kolekcji, z której pochodzą. A co najważniejsze, niezależnie od dokonanego wyboru, w każdym przypadku będzie to podarunek pełen miłości. Zdjęcie wizerunkowe jest autorstwa  www.olivkablog.pl

1Naszyjniki od lewej 1 / / 4

Bransolety od lewej 1 / 3 / 2

2Naszyjniki od lewej 1 / 2 / 3 / 4

Bransolety od lewej 1 / 2 / 3

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać