Galerie, Gwiazdy dla Apart

„PASSIONE PER LA BELLEZZA” – W ROLI GŁÓWNEJ MAŁGORZATA SOCHA

Niezwykle kobieca, naturalna, promienna, a przy tym zachwycająca lookiem za każdym razem, kiedy jest gościem najważniejszych eventów.

Małgorzata Socha to nie tylko utalentowana, ciesząca się popularnością i uwielbieniem tysięcy fanów aktorka, ale także stylowa kobieta, a na co dzień oddana mama.

Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro2 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro3 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro4 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro5 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro6 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro7 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro8 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro9 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro10 Jubileusz-40'sto-lecie-Małgorzata-Socha-01_srebro12

Naturalność jednej z czterech bohaterek jubileuszowej, włoskiej kampanii Apart aż prosiła się o takie właśnie pejzaże, w jakich powstała sesja Małgorzaty Sochy. Wybór padł na jedno z ikonicznych, niezwykle rozpoznawalnych na mapie Italii miejsc, czyli Jezioro Como – otoczone majestatem gór oraz południowych drzew i eleganckich, wiekowych willi, które przeglądają się w jego tafli. To w ich wnętrzach oraz na tle pejzaży Jeziora powstały kadry, na których ambasadorka Apart zaprezentowała biżuterię marki, pochodzącą m.in. z kolekcji Monaco, Indali, Glamour, Argento czy Modern. Na zdjęciach Marcina Tyszki, laureatka tytułu „Kobiety Roku Glamour” jest jednocześnie zmysłowo kobieca, dziewczęca i pełna bezpretensjonalnego wdzięku.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać