Blogowe Inspiracje

RADOSNY DZIEŃ DZIECKA Z APART

To jedno z najbardziej urokliwych świąt w całym roku. 1 czerwca to dzień, który należy do najmłodszych – sprawianie im radości tego dnia to przyjemny obowiązek dorosłych, a w kwestii wyboru upominków dla najmłodszych pomocą służy Apart.

Monna13-1-of-1 12Monna15-1-of-1 Monna25-1-of-1

To właśnie takie okazje, jak wspomniane święto, zainspirowały markę do stworzenia specjalnych kolekcji biżuterii. W złocie, srebrze, diamentach, cyrkoniach i barwnej emalii odzwierciedlono beztroski, kolorowy, bajkowy i pełen spontaniczności świat dzieci. Jego urok odtworzono w dwóch, dedykowanych najmłodszym kolekcjach – Kids Collection oraz Disney by Apart, odwołującej się do baśniowego świata, wykreowanego przez Walta Disneya. Obydwie linie oferują niezliczoną ilość wzorów filigranowych detali pod postacią kolczyków, zawieszek i bransoletek, z często zabawnymi motywami i odniesieniami do świata bajkowych postaci oraz motywów.

Biżuteryjne dodatki są zdecydowanie skierowane do dziewczynek, natomiast zarówno dla nich, jak i dla chłopców, doskonałe propozycje upominków to kolekcje zegarków, a specjalizuje się w nich marka AM:PM. Odmierzający czas upominek dla najmłodszych znajdziemy w aż trzech kolekcjach z jej logo. Linia Kids to komfortowe, lekkie wzory z wesołymi wskazówkami w bogatej palecie barw. W kolekcji Disney dziewczynki i chłopcy odnajdą motywy, związane z najpopularniejszymi hitami disnejowskiej wytwórni, natomiast zegarki Star Wars to oczywiście propozycje dla wielbicieli gwiezdnej sagi.

3Zdjęcia – www.monnalisa.eu/magazine/fashionandbeauty/flower-power/

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać