Galerie, Gwiazdy dla Apart

WIOSENNA SESJA ARTELIONI Z MARTĄ ŻMUDĄ TRZEBIATOWSKĄ

Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca aktorskim talentem i urodą, słynie z niezwykłego wyczucia stylu, a każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wzbudza niemałe zainteresowanie. W tym sezonie wystąpiła w wiosennej sesji biżuterii Artelioni i ponownie olśniewa! Najnowsze trendy biżuteryjne, blask i styl Marty w pięknych kadrach uwiecznił Marcin Tyszka.

Najnowsza sesja Artelioni to połączenie romantycznej, kobiecej natury z minimalizmem i nutką ekstrawagancji. Wyrafinowane, modernistyczne wnętrza stanowią doskonale tło dla kobiecych stylizacji i pięknej biżuterii. Marta Żmuda Trzebiatowska łączy te różnorodne inspiracje prezentując najnowsze biżuteryjne trendy. Efekt? Niezwykle zmysłowa sesja, w której wiosenna świeżość przeplata się z sensualną kobiecością. Wszystko zostało uchwycone w kadrze przez Marcina Tyszkę – fotografa, którego artystyczne wyczucie od lat dostrzegają i cenią znawcy świata mody.

W sezonie wiosna/lato 2017 marka Artelioni rozpieszcza kobiety oryginalnymi propozycjami dodatków biżuteryjnych. Bawi się feerią różnorodności, wśród której każda kobieta znajdzie dodatki, idealnie odzwierciadlające jej osobowość i styl. W ofercie Artelioni pojawiły się m.in. supermodne chokery, romantyczne projekty zanurzone w pudrowo – pastelowej palecie barw, a także zachwycające kwiatowe motywy oraz naturalne kamienie i minerały w bezpretensjonalnych, eksponujących ich urodę odsłonach. Nowości Artelioni to zarówno ekspresyjne formy, jak i subtelne kompozycje wyrafinowanych detali. Dla minimalistek z kolei zaprojektowano m.in. długie proste kolczyki i naszyjniki, przywodzące na myśl współczesną Japonię, a dla romantyczek modele z motywami kwiatowymi, nawiązującymi do paryskiego stylu. Na wielbicielki orientu czekają propozycje, zdobione układającymi się w dalekowschodnie arabeski ażurami.

Zdjęcia: Marcin Tyszka
Stylizacja: Michał Kuś
Makijaż: Wilson
Włosy: Michał Bielecki
Produkcja: Warsaw Creatives
Lokalizacja: stylowe wnętrza apartamentowca Złota 44

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać