Galerie

ŚWIĘTUJ DZIEŃ OJCA Z APART

Niespełna miesiąc po dniu, w którym w szczególny sposób doceniamy nasze mamy, swoje święto będzie obchodził najważniejszy mężczyzna w naszym życiu, czyli tata. Od ponad czterdziestu lat, 23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca.  Apart ma dla Niego wyjątkowe upominki.

George Herbert powiedział, że jeden ojciec znaczy więcej, niż stu nauczycieli. Jest w tym sporo prawdy, bowiem gdy powracamy do czasów dzieciństwa, On faktycznie był pierwszym nauczycielem. Bo któż, jak nie On nauczył jazdy na rowerze, zabierał na wyprawy, pokazał jak zrobić łuk, objaśniał jak działa samochód i skąd się bierze śnieg?

W dniu jego święta warto podziękować tacie nie tylko słowami, ale także podarunkiem, który o wypowiedzianych z uczuciem deklaracjach, będzie przypominał przez wiele lat.

Albert Riele to ekskluzywna marka zegarków, zakorzeniona w dziewiętnastowiecznych tradycjach szwajcarskich mistrzów, która reprezentuje klasykę w świeżej, nowoczesnej odsłonie. W swojej bogatej ofercie ma męskie czasomierze w stylu, balansującym od zanurzonej w przeszłości linii Family 1881 po wyrafinowany design kolekcji Premiere.

Zdjęcie: Styleman.pl

Zdjęcie: Mr Grono

Zdjęcie: RebellFashion&Style

Nawiązująca do piękna szwajcarskiego krajobrazu marka Bergstern stawia na ekspresyjne projekty, które znajdą uznanie zarówno u ceniącego tradycyjne wzornictwo gentlemana, jak i u dynamicznego poszukiwacza przygód. Idealne modele dla każdego z nich dostępne są w kolekcjach Harmony i Active.

Zdjęcie: Nóż w modzie

Codzienną elegancję w dodatkach zapewni marka Aztorin i jej linia Casual, a dla niepokornych odkrywców i wielbicieli aktywnych form spędzania czasu wolnego, stworzono zegarki zaprojektowane dla kolekcji Sport. Aztorin to także męskie dodatki biżuteryjne i gadżety, w których surowość industrialnych motywów ze stali szlachetnej, harmonijnie łączy się z naturalną skórą lub kauczukiem.

Zdjęcie: Fashionable

Z kolei dla ojców, którzy sami czasami tęsknią za powrotem do dziecięcych lat, marka AM:PM ma wielofunkcyjne, powracające do stylistyki lat osiemdziesiątych, elektroniczne zegarki z linii Digital. Natomiast zegarki AM:PM z kolekcji Design zachwycą fanów klasycznych modeli.

Każdy tata jest inny. Dla każdego znajdziesz upominek w Apart.

Zdjęcie: MonstresDistributors

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać