Blogowe Inspiracje

BIŻUTERYJNE LATO

Wakacje to czas, kiedy nie obowiązuje żaden dress code i dotyczy to także kwestii dodatków biżuteryjnych. Wreszcie można puścić wodze fantazji i założyć to, na co ma się ochotę. Lato szczególnie sprzyja noszeniu nieco bardziej egzotycznych wzorów oraz awangardowych, dużych form.

Odkryte nogi i stopy to okazja, aby wyeksponować bardziej oryginalne dodatki. Świetną alternatywą dla tradycyjnej biżuterii są bransolety na stopę i palec z kolekcji Apart Indali. Nawiązujące do ozdób hinduskich kobiet, prezentują się intrygująco i fantazyjnie. Drugim wariantem są z kolei bransolety zapinane wokół kostki. Marka Apart oferuje całą gamę zarówno srebrnych, jak i złotych, a nawet zdobionych diamentami wzorów w różnym stylu. Wśród propozycji są zarówno formy delikatne, zdobione eterycznymi zawieszkami i cyrkoniami, jak i nieco bardziej odważne propozycje.

Zupełnie odmienną opcją, od opartych na delikatności łańcuszków projektów, są biżuteryjne dodatki XXL z dominującymi refleksami złota. Efektowne, o dynamicznym designie, dodadzą wyrazistości każdej stylizacji, a przy tym doskonale podkreślą piękny kolor wakacyjnej opalenizny. W tej kwestii bezkonkurencyjna jest marka Elixa, uwielbiana przez rzesze kobiet właśnie za ekspresyjny styl. Jej biżuteria jest zaprojektowana z rozmachem i dbałością o inspiracje najnowszymi trendami, a czystość graficznych motywów świetnie wpisze się zarówno w estetykę minimalistycznego looku, jak i wciąż aktualnego i modnego stylu boho.

Obydwa pomysły na biżuteryjne dodatki wypróbowała podczas wakacji Rebellook i zaprezentowała je w słonecznych, greckich plenerach.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać