Galerie

BACK TO SCHOOL!

Jeszcze tylko kilka dni dzieli uczniów od powrotu w szkolne mury i wkrótce rozpoczną się gorączkowe przygotowania do rozpoczęcia nauki. Z marką AM:PM, oferującą całą gamę zegarków dla młodszych i nieco starszych, powrót ten będzie łatwiejszy.

Dwie spośród siedmiu kolekcji sygnowanych przez markę, zadedykowano najmłodszym. Linia Kids to ogromna paleta kolorów, wygoda i lekkość oraz zabawne detale, nawiązujące do szkoły, czyli wskazówki w formie kredek. Z kolei licencjonowana kolekcja Disney czerpie z bogactwa świata filmów, seriali, a przede wszystkim animacji legendarnego studia, stworzonego przez Walta Disneya. Każde dziecko odnajdzie w barwnych zegarkach bohatera, którego uwielbia – detale zegarków nawiązują zarówno do tak kultowych postaci, jak Myszki Miki i Minnie oraz Kubuś Puchatek, jak również do najnowszych hitów dużego i małego ekranu. Świetny design, kompozycja barw i odrobina humoru sprawiają, że po modele z tej linii chętnie sięgną nawet starsi uczniowie.

Dla tych, którzy czują się już bardziej dojrzali, doskonałym wyborem będzie kolekcja Club. Bezpretensjonalna, z lekkością poruszająca się w różnych stylach i wyrazista, balansuje między neutralną a intensywną kolorystyką.

Powrót do szkoły nieuchronnie oznacza koniec wakacji, ale także spotkanie ze szkolnymi przyjaciółmi. Czas do tej chwili, a także do pierwszego dzwonka, odmierza marka AM:PM.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać