Trendy

SYLWESTROWE INSPIRACJE Z APART

Zbliża się nieuchronnie ostatnia noc roku, czas więc zacząć przygotowania do chwili, kiedy podbijemy sylwestrowe parkiety nie tylko ognistym tangiem, ale także swoim dopracowanym w najdrobniejszym szczególe lookiem. Doskonałą inspiracją do jego stworzenia są cztery ambasadorki Apart w efektownych stylizacjach.

W najnowszej, świątecznej kampanii marki, obok casualowych, a także nasyconych humorem kadrów, nie zabrakło wysmakowanych kreacji i doskonale dobranych dodatków biżuteryjnych. Trzy spośród czterech ambasadorek Apart zaprezentowały wykwintne stylizacje, dopełnione biżuterią w ponadczasowej palecie czerni i bieli, a w takim zestawieniu specjalizuje się kolekcja Czarno – Biała. Kasia Smutniak, Kasia Sokołowska i Małgorzata Socha prezentują się klasycznie elegancko w sukienkach w stylu glamour, z którymi perfekcyjnie współgrają kolie, kolczyki i bransolety fantazyjnie skomponowane ze srebra i dwubarwnych cyrkonii. To olśniewające wzornictwem dodatki, które świetnie przełamują złotą migotliwość i doskonale współgrają z klasycznymi czarnymi sukienkami. Na uwagę szczególnie zasługuje czteroczęściowy komplet Małgorzaty Sochy, w którym kontrastujące kolorystycznie cyrkonie o kunsztownych szlifach układają się w piękne desenie. W tym eleganckim zestawie znalazł się nawet wyjątkowo dekoracyjny, dopasowany pierścionek.

Stylizacja supermodelki Anji Rubik to z kolei przykład harmonii monochromatycznego total looku, który jest doskonałą oprawą dla kobiecej urody. Decydując się na jeden z ulubionych kolorów sylwestrowych czyli srebro, w kolekcjach marki Apart bez trudu znajdziemy idealną biżuterię. Gęste, regularne kompozycje białych cyrkonii w srebrnej bransolecie i kolii dają efekt niezwykłej intensywności i zwielokrotnionego blasku. Wzory uzupełniają wiszące kolczyki z motywem ażurowych skrzydeł z linii Lśnienie i szeroki, obsypany migotaniem białych cyrkonii pierścionek.

Oczywiście poza tak oszałamiającymi propozycjami, wielbicielki delikatnych dodatków znajdą idealną, subtelną biżuterię w takich kolekcjach, jak Magic Moments, Origami i Kolory, a dla kobiet preferujących wyrazisty, nowoczesny styl, godnymi polecenia są nowości z kryształami z kolekcji Elixa.

/ 1. Bransoleta srebrna z cyrkoniami / 2. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami / 3. Pierścionek srebrny z cyrkoniami / 4. Kolczyki srebrne z cyrkoniami

/ 1. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 2. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami / 3. Bransoleta srebrna z cyrkoniami /

/ 1. Bransoleta srebrna z cyrkoniami / 2. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 3. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami /

/ 1. Bransoleta srebrna z cyrkoniami / 2. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 3. Pierścionek srebrny z cyrkoniami / 4. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami /

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać