Trendy

MĘSKA STRONA MODY

W blogosferze coraz odważniej prezentują swój styl mężczyźni, zaskakując kreatywnością i interesującymi inspiracjami, jakimi kierują się przygotowując swoje stylizacje. Dla autorów blogów niezwykle ważną rolę pełnią doskonale dopasowane dodatki, a tych szukają w kolekcjach, które ma w swojej ofercie Apart.

Ogromnym uznaniem wśród przedstawicieli męskiej blogosfery modowej cieszą się szwajcarskie czasomierze marki Albert Riele. Ich doskonałe mechanizmy zamknięto w dopracowanych w najdrobniejszych detalach formach, mocno osadzonych w sięgających 1881 roku tradycjach zegarmistrzowskich marki i jednocześnie nowoczesnych. Modele z logo Albert Riele wybrali autorzy nozwmodzie.pl i styleman.blog.pl. Jakub, który tworzy pierwszego z nich, do odwołującego się do stylu vintage looku, zainspirowanego serialem „Peaky blinders”, dobrał spokojną elegancję zegarka z kolekcji Concerto; natomiast autor drugiego zaskakująco połączył nowoczesną, rockową stylizację z subtelnym designem wyposażonego w datownik, sekundnik, wskaźnik dnia tygodnia, miesiąca i faz Księżyca czasomierza, pochodzącego z linii Family 1881.

Konrad, który swoje modowe pasje realizuje na blogu www.rebelfashionstyle.com postawił na markę Aztorin i jej wyrazistą propozycję z linii Casual w kolorze czarnym. Model świetnie współgra ze świeżą interpretacją klasyki, zaproponowaną przez blogera. Aztorin to marka, która nie tylko może się pochwalić szerokim wyborem zegarków, ale także dodatków biżuteryjnych i akcesoriów dla mężczyzn. To niezwykle chętnie wybierane przez autorów blogów detale, balansujące między industrialną estetyką, stylem casualowym i militarnym, rockową surowością oraz etnicznymi wpływami, a zwłaszcza nawiązaniami do kultury indiańskiej. W kolekcji dodatków jest wiele wzorów męskich obrączek, zawieszek, naszyjników, fantastycznych bransolet oraz spinek do mankietów. Do ich wykonania użyto przede wszystkim stali szlachetnej, obok której pojawia się naturalna skóra wysokiej jakości, onyks, drewno oraz lawa. To dodatki, których rozpoznawalny, intensywny styl odzwierciedla świat współczesnego mężczyzny, niezależnie od jego pasji i wieku.

 

/1. ALBERT RIELE CONCERTO / 2. ALBERT RIELE FAMILY 1881 / 3. ALBERT RIELE FAMILY 1881 / Zdjęcia: Nóż w Modzie / 

/ 1. ALBERT RIELE FAMILY 1881 / 2. ALBERT RIELE FAMILY 1881 / Zdjęcia: Styleman / 

/ 1. AZTORIN CASUAL / 2. AZTORIN CLASSIC / 3. AZTORIN CLASSIC / Zdjęcia: Rebel Fashion Style /

/ 1. BERGSTERN HARMONY / 2. BERGSTERN HARMONY / Zdjęcia: Rebel Fashion Style / 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać