Przewodnik zakupowy

ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH – DZIEŃ ZARĘCZYN, DZIEŃ ROCZNICY

Czy można sobie wyobrazić bardziej romantyczną datę zaręczyn, niż ta przypadająca właśnie 14 lutego? Wszechobecna symbolika miłości będzie nie tylko towarzyszyć tej niezwykłej chwili, ale także każdej kolejnej rocznicy tego jakże wyjątkowego wydarzenia.

Diamenty oraz diamenty o brylantowych szlifach, w zależności od osobistych preferencji oprawione w żółte lub białe złoto, a także w wersjach łączących obydwa – dla wielu przyszłych narzeczonych to opis idealnego pierścionka zaręczynowego. W dedykowanej tej uroczystej chwili kolekcji pierścionków marki Apart, niezwykle łatwo odnaleźć spełnione marzenie każdej narzeczonej. Są w niej wzory z jednym diamentem, oprawionym w cztery, sześć lub osiem krap, które w wybranych projektach przybierają kształt maleńkich serduszek, wzmacniając emocjonalny wydźwięk pierścionka. W ofercie marki Apart, poza wzorami z jednym kamieniem, są także propozycje ozdobione wieloma kamieniami, których zwielokrotniony blask wyjątkowo intensywnie lśni na serdecznym palcu.

Wybrane wzory z kolekcji nie tylko można dodatkowo ozdobić osobistym grawerunkiem, ale także dopasować do kompletu zawieszki, kolczyki lub naszyjniki. Taka opcja rozwiązuje problem wyboru upominku z okazji rocznicy zaręczyn – wystarczy po prostu zdecydować się na jeden z brylantowych wzorów, który dopełni urodę pierścionka. Poza taką formą uczczenia tej jakże ważnej okazji, w kolekcjach Magic Moments oraz Love Love czeka wprost niezliczona ilość przepięknych, nasyconych miłosnym klimatem projektów biżuterii pełnej wdzięku, która doskonale podkreśli magię rocznicy zaręczyn i doskonale wpisze się w nastrojowy klimat walentynkowego święta. Obok klasycznych puzderek, nasyconych symboliką bransoletek i naszyjników, dostępne są także subtelne kolczyki i zawieszki. To biżuteria z lśniącym efektem diamentów, a niektóre z detali można także dodatkowo ozdobić grawerunkiem, nadając im unikatowy charakter.

/ 1. Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantem / 2. Pierścionek z białego złota z brylantem / 3. Pierścionek z żółtego złota z brylantem / 4. Pierścionek z żółtego złota z brylantem / 5. Pierścionek z białego złota z brylantem / 6.  Pierścionek z żółtego złota z diamentami / 7. Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantami / 

/ 1. Zawieszka z żółtego złota z diamentem / 2. Puzderko z białego złota z diamentem / 3. Naszyjnik z białego złota z brylantem / 4. Zawieszka z żółtego złota z brylantem / 5. Naszyjnik z żółtego i białego złota z diamentem / 6. Złota zawieszka/ 7. Bransoleta z żółtego złota z diamentami / 8. Kolczyki z żółtego złota z brylantami /

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać