Trendy

TRENDY: W STYLU BOHO

Spośród obowiązujących w tym sezonie trendów, ten szczególnie przypadnie do gustu wielbicielkom nuty vintage w modzie i inspiracji w stylu boho. Jest niezwykle patchworkowy, barwny i bezpretensjonalny.

To eklektyczne stylizacje, nawiązujące do lat siedemdziesiątych, często z etnicznymi odniesieniami, pojawiającymi się pod postacią kwiatowych haftów, kombinacji nadruków i deseni. Propozycje charakteryzuje niezobowiązujący styl, przynoszący powiew świeżości, swobody i dowolności w komponowaniu. Podobnymi cechami charakteryzuje się biżuteria Apart, wykorzystująca nawiązujące do natury motywy piórka i liścia. Odnajdziemy je w niezwykle subtelnych naszyjnikach, bransoletach, zawieszkach i kolczykach. Z tym trendem doskonale współgra także cieszący się popularnością łapacz snów ze srebra lub złota, który jakiś czas temu zagościł w kolekcji Magic Moments i oczarował kobiety nutą tajemnicy i symboliki. Wszystkie te wzory charakteryzuje filigranowy, niemal ulotny kształt, stąd też można je ze sobą dowolnie łączyć, na przykład zakładając kilka naszyjników jednocześnie.

/ 1. Bransoleta srebrna na nogę / 2. Kolczyki srebrne / 3. Bransoleta srebrna / 4. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami / 5. Naszyjnik srebrny / 6. Naszyjnik srebrny z cyrkonią / 

/ 1. Złote kolczyki / 2. Bransoleta ze stali szlachetnej / 3. Złoty naszyjnik /

/ 1. Bransoleta srebrna z cyrkonią / 2. Złoty naszyjnik / 3. Zawieszka srebrna / 4. Złote kolczyki / 

/ 1. Złota zawieszka / 2. Złoty naszyjnik / 3. Złote kolczyki / 4. Złoty naszyjnik / 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać