Przewodnik zakupowy

I KOMUNIA ŚWIĘTA Z UPOMINKIEM OD APART

To już ostatnie chwile, aby dokonać wyboru upominku z okazji pierwszej komunii świętej. Nie tylko rodzice dziecka przystępującego do komunii i jego rodzice chrzestni poszukują odpowiednich na tę okazję podarunków. Wiele osób ma wśród przyjaciół, sąsiadów i dalszej rodziny dzieci, które będą świętowały ten wyjątkowy dzień.

Biżuteryjny detal będzie cennym prezentem, który ma także wymiar pięknej pamiątki tego szczególnego dnia. Doskonałym wyborem są nie tylko subtelne wzory z religijnymi motywami, ale także wiele innych propozycji, które w swojej ofercie ma marka Apart. Lśniące diamentami, filigranowe sylwetki aniołków, delikatny kształt serca i wiele innych, doskonale współgrających z charakterem uroczystości pierwszej komunii świętej upominków ze złota, można odnaleźć w takich liniach biżuteryjnych Apart, jak Kids Collection, Magic Moments lub Love Love. Są wśród nich zarówno zawieszki i bransoletki, jak również kolczyki.

Także w złotych odsłonach tych kolekcji dostępne są korespondujące z tą okazją dziewczęce wzory; w tym zdobione barwną emalią lub białymi i kolorowymi cyrkoniami. Dla przystępującej do komunii bliskiej przyjaciółki dziecka świetnym upominkiem będą na przykład srebrne, pochodzące ze wspomnianych kolekcji biżuteryjne drobiazgi, zdobione urokliwymi detalami z emalii lub maleńkimi cyrkoniami. Wybrane propozycje z tych linii również doskonale korespondują z tym wydarzeniem.

/ 1. Kolczyki z żółtego złota z diamentami / 2. Zawieszka z żółtego złota z diamentami / 3. Bransoleta z żółtego złota z diamentem / 4. Zawieszka z białego złota z diamentem / 

/ 1. Złoty naszyjnik / 2. Złote kolczyki / 3. Złota zawieszka / 4. Złoty bransoleta / 5. Złota zawieszka – krzyż / 

/ 1. Bransoleta srebrna z cyrkoniami / 2. Zawieszka srebrna z cyrkoniami / 3. Kolczyki srebrne z emalią / 4. 
Naszyjnik srebrny z cyrkonią / 

Niesłabnącą popularnością cieszą się zegarki, które od lat należą do chętnie wybieranych podarunków z okazji pierwszej komunii świętej. Dzięki marce AM:PM, dostępnej wyłącznie w salonach i eSklepie Apart, decyzja dotycząca wyboru odpowiedniego modelu dla chłopca lub dziewczynki będzie niezwykle łatwa. Świetny design, bogata paleta barw, lekkie komponenty użyte do wykonania zegarków oraz bardzo atrakcyjne ceny to niewątpliwie duży atut tych zegarków. Szczególnie polecane dla najmłodszych modele znajdują się w kolekcjach Disney, Kids, Star Wars oraz wśród ciekawych propozycji linii Club.

/ Zegarki dziewczęce / 1. AM:PM CLUB / 2. AM:PM CLUB / 3. AM:PM DISNEY / 4. AM:PM DISNEY / Zegarki chłopięce / 1. AM:PM DIGITAL / 2. AM:PM DISNEY / 3. AM:PM STAR WARS / 4. AM:PM STAR WARS / 

 

 

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać