Trendy

APART – MOC PREZENTOWYCH INSPIRACJI Z OKAZJI DNIA BABCI

W drugiej połowie stycznia przypada święto najcieplejszej i najbardziej oddanej – obok mamy – osoby w życiu dziecka. Mowa oczywiście o babci, która swoje święto obchodzi 21 stycznia. Piękny prezent właśnie dla niej czeka w Apart.

Upływający czas zdaje się nie mieć dla babci żadnego znaczenia – to kobieta wciąż aktywna i tryskająca energią; zachowuje młodzieńczy wygląd i wigor, a dbałością o stylizacje budzi podziw. Uwielbia także stylowe dodatki, a Apart to gwarancja nieograniczonego wyboru biżuteryjnych wzorów dla każdej wspaniałej babci.

Wśród klasycznej biżuterii z kolekcji Apart warte uwagi są puzderka, szczególnie te wykonane ze złota i rozświetlone diamentem, wewnątrz których można umieścić zdjęcie ukochanych wnuków, a także dodać specjalny grawerunek z dedykacją dla ukochanej babci./ 1. Puzderko z żółtego złota z diamentem / 2. Puzderko z żółtego złota z diamentem / 3. Puzderko z żółtego złota z diamentem / 4. Zawieszka srebrna z cyrkonią – puzderko /Wspaniałym wyborem będzie także symbol, który bez słów wyrazi babci wszystko. Mowa oczywiście o sercu, które we wspaniałych, różnorodnych odsłonach ze srebra i złota jest dostępne m.in. w kolekcji Love Love. W jego kształcie są również dostępne wspomniane już puzderka, a także tradycyjne zawieszki ze złota z diamentami lub cyrkoniami oraz srebrne wzory./ 1. Kolczyki srebrne z cyrkoniami – serca / 2. Zawieszka z żółtego złota z diamentami / 3. Zawieszka z żółtego złota z diamentami / 4. Zawieszka z żółtego złota z diamentami / 5 Złota zawieszka – serce / 6. Złota zawieszka z cyrkoniami – serce / 7. Zawieszka srebrna z cyrkoniami -serce /Świetną propozycją upominku jest także broszka z oferty Apart, która daje wiele możliwości stylizacji –  babcia może przypiąć ją do ulubionej bluzki, płaszcza lub kaszmirowego szalika. Można wybrać szykowny wzór z diamentowym blaskiem lub wykwintne formy ze srebra, ozdobione perłami i skrzącymi się cyrkoniami./ 1. Broszka srebrna z perłą i cyrkoniami / 2. Broszka z żółtego złota z diamentami i szafirami / 3. Broszka srebrna z perłami i cyrkoniami / 4. Broszka z żółtego złota z diamentami /Z biżuterią Apart łatwo zachwycić babcie kochające komplety. Wybór takich dopasowanych dodatków jest w Apart ogromny, tak więc nietrudno znaleźć taki zestaw, który oczaruje każdą babcię w dniu jej święta. Z ciekawych nowości, które niedawno się pojawiły, szczególnie warte polecenia są złote komplety w intrygującym stylu, ozdobione onyksami lub turkusami syntetycznymi./ 1. Złote kolczyki z turkusem syntetycznym / 2. Złota bransoletka z turkusem syntetycznym / 3. Złoty naszyjnik z turkusem syntetycznym / 4. Złoty naszyjnik z onyksami / 5. Złote kolczyki z onyksami /Podarunkiem dla babci o pięknym znaczeniu będzie także biżuteria z motywem drzewa życia, symbolizującym m.in. więzy rodzinne – tak bardzo ważne dla każdej kochającej babci.

/ 1. Kolczyki srebrne z cyrkoniami – drzewka / 2. Zawieszka srebrna z cyrkoniami – drzewko / 3. Złoty naszyjnik z malachitem naturalnym – drzewko /

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać