Porady, Przewodnik zakupowy

APART – NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT DLA MAMY

26 maja to wyjątkowa data – w Polsce właśnie tego dnia obchodzone jest święto mamy. Biżuteria to najlepszy wybór, aby obdarować mamę w tym szczególnym dniu, a marka Apart ma w swojej ofercie piękne biżuteryjne wzory. Podarowane mamie, wyrażą tak wiele.

Złoto dla Mamy

Złota zawieszka z literą M, bransoletka z diamentową różą, naszyjnik z imieniem, a może złoto łączone z barwnymi agatami lub cyrkoniami – te oraz wiele innych biżuteryjnych wzorów ze złota czeka w różnych kolekcjach Apart.

Biżuteria, która zachwyci mamę w dniu jej święta jest dostępna m.in. w liniach Magic Moments, Fun Fun i Kolory. Delikatny złoty wzór w eleganckim pudełeczku z pewnością oczaruje każdą obdarowaną mamę.

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.”

Herman Auerbach

Srebro dla Mamy

Serce to motyw w biżuterii, który w pełnej szlachetnej prostoty formie odzwierciedla najważniejsze z uczuć, jakie łączy nas z mamą, czyli miłość. Kolekcja Apart Love Love to dziesiątki wariacji na temat serca, ujętych w subtelne biżuteryjne formy.

W roli prezentu dla mamy wspaniale sprawdzi się zarówno srebrny pierścionek ozdobiony kompozycją serc, połyskujący zwielokrotnionym motywem serca naszyjnik, jak i serce w formie lśniących cyrkoniami kolczyków w jednej z 50 odsłon, pochodzących ze wspomnianej kolekcji.

„Dom to wcale nie są ściany i sufity i podłogi, ale ręce naszej mamy.”

Anna Kamieńska

Beadsy dla Mamy

Dlaczego prezent dla mamy z kolekcji Beads będzie wyjątkowy? Bo samodzielnie zdecydujesz o jego wyglądzie wybierając bazowy wzór, na przykład bransoletki, oraz tworząc dekoracyjną kompozycję z zawieszek, które sama wybierzesz.

Taki biżuteryjny upominek ma bardzo osobisty wymiar, a przy tym jest niezwykle urzekający i dopasowany do stylu, jaki najbardziej lubi mama. Nikt inny przecież nie zna jej i jej upodobań tak dobrze, jak Ty.

„Za wszystkimi twoimi historiami zawsze kryje się historia matki, ponieważ to w jej historii zaczyna się Twoja.”

Mitch Albom

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać