Konkurs

#APARTLOVE – WALENTYNKOWY KONKURS APART

Zapraszamy do udziału w romantycznym Konkursie Apart z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych. Poznajcie szczegóły!

Aby wziąć udział w Konkursie #ApartLove i powalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy wykonać zdjęcie zegarka lub biżuterii z oferty Apart i opisać, jak w niecodzienny sposób powiedzieć KOCHAM bliskiej sercu osobie, a następnie opublikować je na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku i otagować @bizuteriaapart oraz dodać hasztagi #ApartLove i #konkursapart. Każdy uczestnik może zgłosić więcej niż jedno zdjęcie do Konkursu.

Co można wygrać?

Mamy 3 główne nagrody w postaci kart upominkowych o wartości 2500 złotych każda, do wykorzystania na apart.pl oraz w salonach Apart po ich ponownym otwarciu. Dodatkowo przyznamy aż 100 wyróżnień w formie jednorazowego e-kodu o wartości 200 zł każdy do zrealizowania na apart.pl.

Zdjęcia można zgłaszać od 14.01. do 07.02.2021 r., a listę laureatów ogłosimy 10 lutego br. na profilach Apart na Instagramie i Facebooku oraz na fashion.apart.pl.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu na apart.pl i oczywiście serdecznie zapraszamy do udziału! Życzymy kreatywnych pomysłów i powodzenia!

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać