Trendy

SERCE W DUECIE – MOTYW MIŁOŚCI Z INNYMI SYMBOLAMI

Jakie są najbardziej znane duety, kojarzące się z miłością? W literaturze są to oczywiście Laura i Filon, Tristan i Izolda oraz najbardziej rozpoznawalna para z szekspirowskiego dramatu, czyli romantyczni kochankowie z Werony, Romeo i Julia. Serce jako ponadczasowy symbol miłości także doskonale komponuje się z innymi motywami o szczególnym znaczeniu.

W takiej odsłonie przemawia z jeszcze większą siłą, o czym można się przekonać już 14 lutego, obdarowując ukochaną biżuterią z taką właśnie symboliką. W kolekcjach Apart nie brakuje ozdobionych diamentami, złotych i srebrnych wzorów, idealnych jako prezent walentynkowy.Co najlepiej odzwierciedla pragnienie, aby uczucie trwało bez końca? Oczywiście jest to nieskończoność, a jej moc wzmacnia identyfikowany z siłą i nieprzemijającym uczuciem diament. Nieprzypadkowo jest to więc kamień zaręczynowy, tak kojarzony z wieczną miłością. A skoro mowa o miłości, biżuteria z sercem łączonym z nieskończonością i diamentowym blaskiem wyjątkowo wpisuje się w walentynki.Równie piękną symboliką wyróżniają się złote wzory, takie jak choćby delikatne bransoletki, gdzie oprócz wymienionych motywów pojawiają się m.in. filigranowe koniczynki, kluczyk czy skrzydło. To połączenie szczególnie zaskakuje w komplecie z diamentami i barwnymi agatami z kolekcji Colors of Life. Charakterystyczny znak nieskończoności odnajdziemy również w srebrnej biżuterii, zaprojektowanej z myślą o najdroższej sercu kobiecie. / 1. Bransoletka srebrna – serce / 2. Bransoletka srebrna – serce / 3. Pierścionek srebrny – nieskończoność / 4. Bransoletka srebrna z cyrkoniami – nieskończoność, serce / 5. Naszyjnik srebrny – serce, nieskończoność, koniczyna / 6. Złoty naszyjnik – serce, ważka, kluczyk, nieskończoność, romb / 7. Bransoletka srebrna / 8. Złota bransoletka z kulkami – nieskończoność, skrzydło, serca / 9. Bransoletka z elementami z żółtego złota z diamentem / 10. Naszyjnik z żółtego złota z agatami i diamentem – serce, koniczyna, nieskończoność / 11. Naszyjnik z białego i różowego złota z diamentami – serce, nieskończoność, koniczyna / 12. Bransoletka z żółtego złota z agatami i diamentem – serce, koniczyna, nieskończoność, skrzydłoZwykło się mówić, że stan zakochania wywołuje przyspieszone bicie serca. Nieprzypadkowym więc wydaje się to, że w wybranej biżuterii Apart z symbolicznym sercem połączono wizualizację jego rytmu w postaci EKG. Fragment krzywej zapisu elektrokardiograficznego w subtelnej odsłonie zdobi wiele wzorów, w tym naszyjniki i bransoletki, które znajdziemy w różnych kolekcjach. Każda z nich to zupełnie inny styl, dzięki czemu można idealnie dopasować upominek do upodobań swojej wybranki.Estetyka nowoczesnej elegancji z diamentami w kontrastowym wydaniu z kolekcji La Donna będzie doskonała jako prezent na walentynki dla żony, a z kolei bezpretensjonalność bransoletek z linii Fun Fun dla dziewczyny lub narzeczonej. Natomiast złota oraz wykonana ze srebra pozłacanego biżuteria z kolekcji Magic Moments zachwyci każdą kobietę uwielbiającą ulotny design i piękną symbolikę.

/ 1. Złota zawieszka z cyrkoniami – Serce, EKG Serca / 2. Bransoletka z elementami z żółtego złota z diamentem – ekg serca / 3. Bransoletka z żółtego złota z diamentami i agatami – ekg serca / 4. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami i agatami – ekg serca / 5. Naszyjnik srebrny – ekg serca, serce / 6. Bransoletka srebrna – ekg serca, serce /

Chcesz podarować na walentynki biżuterię z niezwykłymi symbolami, która oczaruje nie tylko 14 lutego, ale przypomni o uczuciu przez cały rok? Znajdziesz ją wśród ponad 1600 wzorów – tak ogromny wybór w jednym miejscu znajdziesz tylko na apart.pl i w salonach Apart.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać