Trendy

BOHO – STYL, KTÓRY POZWALA NA ZABAWĘ DODATKAMI

Styl boho już od kliku lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a za jego koneserkę i ikonę uchodzi Kate Moss. Nic dziwnego, że uwielbiają go miliony kobiet, bo pozwala bez skrępowania manifestować swoją indywidualność.

Boho to swoboda, wygodne kroje, nawiązania do estetyki hippie i eklektyzm. Ważnym elementem stylizacji w duchu boho jest oczywiście biżuteria, którą można łączyć z taką samą fantazją, jak elementy garderoby. Zainspiruj się wiosennymi nowościami z kolekcji Apart, uruchom wyobraźnię i twórz niczym nieograniczone zestawy dodatków w stylu boho – takie, jakie lubisz.Jaki motyw intensywnie kojarzy się z estetyką boho? Łapacz snów podbił biżuteryjny design i należy do niezwykle popularnych i lubianych motywów. Ten element pojawia się na przykład w pozłacanej odsłonie ze srebra w kolekcji Magic Moments oraz w linii La Donna. Ta druga kolekcja dotąd kojarzyła się z kontrastowymi detalami w kolorze czarnym, ale obecnie dodano jej soczystych, wiosennych barw. Komplet składający się z naszyjnika, kolczyków i bransoletki będzie przykuwającą uwagę ozdobą każdej stylizacji boho. Indiański amulet występuje także jako dekoracyjny detal złotych wzorów z kolekcji Magic Moments – naszyjnika i dopasowanej bransoletki./ 1. Bransoletka srebrna – łapacz snów / 2. Bransoletka srebrna – łapacz snów / 3. Kolczyki srebrne – łapacz snów / 4. Naszyjnik srebrny – łapacz snów / 5. Naszyjnik srebrny – łapacz snów / 6. Kolczyki srebrne – łapacze snów /Ze stylem boho świetnie współgrają także dodatki ozdobione elementami roślinnymi. Ażurowe lub bardzo delikatne kształty liści zdobią biżuteryjne komplety z diamentami oraz z diamentami łączonymi z czarnymi agatami. Szczególną uwagę przykuwają efektowne kolczyki z diamentami, agatami i zainspirowanymi naturą detalami z żółtego złota. Jeśli chodzi o kolczyki pasujące do estetyki boho, tu zawsze niezawodne będą kolczyki koła oraz wzory ze złota lub srebra będące ich oryginalną wariacją. Najciekawsze można znaleźć w kolekcjach Apart Simple i Simple Shine./ 1. Kolczyki srebrne – liście / 2. Naszyjnik srebrny – liście / 3. Bransoleta złota z diamentami – liście / 4. Naszyjnik złoty z diamentami – liście / 5. Kolczyki złote z diamentami – liście / 6. Bransoletka z elementami złota z diamentem i agatami – liście / 7. Kolczyki ze złota z diamentami i agatami – liście / 8. Bransoletka ze złota z diamentami i agatami – liście / 9. Naszyjnik ze złota z diamentami i agatami / 10. Naszyjnik ze złota z diamentami i agatami / 11. Kolczyki ze złota z diamentami i agatami – liście /Bawiąc się stylem boho możesz naprawdę puścić wodze fantazji. Jeśli najbardziej lubisz nosić bransoletki, możesz skomponować zestaw łączący zupełnie różnorodną stylistykę, wybierając na przykład wzory z barwnymi sznurkami z linii Fun Fun, dobrać modele z kulkami, nieskończonością i kolorowymi akcentami. Tak samo bez skrępowania możesz dobierać pierścionki – złoty damski sygnet zestaw z bardziej delikatnym wzorem i gotowe! Biżuteria współgrająca ze stylem boho to dla każdej kobiety okazja do zademonstrowania własnej kreatywności i indywidualnych modowych wyborów.

/ 1. Naszyjnik srebrny – nieskończoność / 2. Bransoletka srebrna – serce, nieskończoność, koniczyna / 3. Bransoletka srebrna – nieskończoność / 4. Kolczyki srebrne – koła, kwiatki / 5. Kolczyki srebrne – koła, kwiatki / 6. Naszyjnik srebrny – kółka, kwiatki / 7. Naszyjnik srebrny – koła, kwiatki /

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać