Konkurs

BYĆ JAK MAMA – KONKURS APART Z OKAZJI DNIA MAMY

Jak zdobyć szansę na jedną z trzech nagród głównych o wartości 1500 złotych każda? To proste! Z okazji Dnia Mamy Apart zaprasza do udziału w niezwykłym konkursie, w którym inspiracją będzie Twoja mama. Poznaj szczegóły!

Aby wziąć udział w konkursie „BYĆ JAK MAMA”, wystarczy opublikować modowe zdjęcie lub materiał video na swoim profilu na serwisach Facebook, Instagram lub TikTok, oznaczając je @bizuteriaapart oraz hasztagami #konkursapart i #BycJakMama. Waszą inspiracją do konkursowego zgłoszenia jest… inspirujący look Waszych mam sprzed lat.

Co czeka na autorów najlepszych pomysłów? Mamy nie jedną, a 3 główne nagrody – karty upominkowe o wartości 1500 złotych każda do wykorzystania na apart.pl lub w salonach Apart. To nie wszystko! Wyróżnimy także 50 kolejnych zgłoszeń jednorazowym e-kodem o wartości 300 złotych każdy do zrealizowania na apart.pl.

Wróć do przeszłości, odkryj styl swojej mamy sprzed lat i zainspiruj się, tworząc jego nową wersję. Wierzymy w Twoją wyobraźnię i kreatywność!

Zgłoszenia można publikować w dniach 30.04. – 26.05.2021 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i zapraszamy do udziału – jak zwykle z wielkim zaciekawieniem czekamy na Wasze prace. Powodzenia!

Zachęcamy także do obejrzenia naszego krótkiego wideo, w którym przybliżamy zasady Konkursu.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać