Trendy

APART – WYJĄTKOWY PREZENT Z OKAZJI ŚWIĘTA MAMY

26 maja to wyjątkowa data, którą pragniemy celebrować w niezwykły sposób. Dzień Mamy to święto jednej z najdroższych, najbliższych osób, której wtedy chcemy wyrazić tak wiele.

Ważny wybór, przed jakim stajemy, czyli prezent dla mamy z tej okazji będzie zaskakująco łatwy. Wszystko to za sprawą marki Apart, która co roku przygotowuje specjalną ofertę biżuterii, stworzonej właśnie z myślą o mamie. Biżuteryjny upominek to zawsze doskonały pomysł – będzie towarzyszył mamie przez lata i przypominał, jak bardzo ważną i kochaną jest osobą.

Coroczna oferta biżuterii dla mamy jest w Apart wzbogacana o unikatowe produkty, dostępne wyłącznie online. Obecnie są to wybrane wzory – dwie złote zawieszki z grawerowanym napisem MAMA, złota bransoletka z blaszką oraz naszyjnik ze srebra pozłacanego różowym złotem, z motywem MAMA i sercem. Ta limitowana biżuteria dla mamy jest dostępna w kolekcjach Love Love i Simple./ 1. Bransoletka z blaszką – Mama / 2. Złota zawieszka blaszka – Mama, serce / 3. Naszyjnik srebrny – mama, serce / 4. Złota zawieszka – Mama /W aurę takiego święta, jakim jest Dzień Mamy wspaniale wpisują się motywy, które kojarzą się właśnie z nią, a także z rodziną oraz miłością. Wśród idealnych produktów w prezencie dla mamy są więc – poza wspomnianym słowem mama wygrawerowanym lub wykonanym ze złota i srebra – literki M. Zawieszka lub naszyjnik w takiej formie to idealny pomysł na upominek, a jeśli dodatkowo obdarowana mama ma na imię Maria, Marta czy Magdalena, taki monogram zyskuje dodatkowe znaczenie.

/ 1. Bransoletka srebrna – mama / 2. Bransoletka srebrna – mama / 3. Bransoletka srebrna – mama / 4. Naszyjnik ze złota z diamentami – mama, nieskończoność / 5. Naszyjnik srebrny – mama / 6. Złota zawieszka z cyrkoniami – litera M / 7. Złota zawieszka z cyrkoniami – litera M /

Przepiękne skojarzenia wiążą się z drzewem życia, które symbolizuje jedność i siłę więzi rodzinnych. Ten motyw pojawia się m.in. w złotej zawieszce z diamentami oraz takimi kamieniami, jak tanzanity, topazy i cytryny oraz w subtelnej bransoletce z żółtego złota i diamentów. Wzory pochodzą odpowiednio z kolekcji Kolory i Magic Moments./ 1. Bransoletka złota z diamentami – drzewko / 2. Zawieszka złota z diamentami, ametystami, turmalinami i cytrynami – drzewko / 3. Zawieszka złota z diamentami, turmalinami, cytrynami, topazami, ametystami, peridotami i tanzanitami – drzewko / 4. Zawieszka z białego złota z diamentami – drzewko

Co zawsze sprawdzi się jako wyraz miłości, bliskości i czułości? Oczywiście serce! Dobrym wyborem będą zawieszki ze złota w kształcie serca, w tym również złote puzderko połyskujące diamentem i ozdobione grawerunkiem. Najwięcej biżuteryjnych serc jest dostępnych w kolekcji Love Love. Alternatywą dla zawieszek z tym symbolem będzie jedna z delikatnych bransoletek, na przykład z linii Fun Fun.

/ 1. Bransoletka srebrna – serce, mama / 2. Bransoletka srebrna – serce, mama / 3. Bransoletka z elementami z żółtego złota – serce / 4. Bransoletka z elementami z żółtego złota i cyrkonią – serce / 5. Naszyjnik srebrny – serce, mama / 6. Naszyjnik srebrny – serce, mama / 7. Zawieszka złota z diamentem – litera M, serce / 8. Zawieszka srebrna z cyrkonią – puzderko – mama, serce / 9. Puzderko z żółtego złota z diamentem – serce /

Jeśli trudno ci się zdecydować, jaką biżuterię kupić mamie, w ofercie Apart znajdziesz idealną opcję, jaką jest karta podarunkowa. Wystarczy wybrać pożądany wzór graficzny takiej karty oraz określić jej wartość, a mama wraz z nią otrzyma radość wyboru biżuteryjnego wzoru, który najbardziej jej się podoba.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać