Trendy

BIŻUTERIA NA WAKACJE – POZNAJ TRENDY Z KOLEKCJI APART

Lato – upragnione, wytęsknione… Jest jak zastrzyk energii, którą chcemy zamanifestować na różne sposoby. Nawet nasze stylizacje wakacyjne nabierają nowego wymiaru, a podkreślamy je oczywiście biżuterią, która współgra z klimatem lata.

Jak podkręcić wakacyjny look? To takie proste – wystarczy kilka biżuteryjnych drobiazgów z różnych kolekcji Apart, aby wyglądać tego lata modnie i efektownie. Dzięki zróżnicowanym motywom, wśród propozycji marki znajdziemy zarówno detale nawiązujące do beztroski wakacji, jak i biżuterię z różnokolorowymi akcentami, a także wzory dla kobiet, które kochają modę.

Czerpiące z bogactwa natury i bawiące się skojarzeniami z wakacyjną aurą wzory. Odnajdziemy tu biżuterię z tak bardzo związanymi z nadmorskim urlopem motywami, jak muszelki, koniki morskie, rozgwiazdy, a także owoce i palmy w bardzo delikatnej interpretacji ze srebra lub złota. Wśród wakacyjnych trendów Apart nie brakuje także pięknych dodatków dla kobiet, które kochają diamenty.

Te cenne kamienie połyskują w naszyjnikach, bransoletkach czy zawieszkach, rozświetlając detale w kształcie liści monstery, kolibra oraz flaminga.

W letniej ofercie Apart nie mogło także zabraknąć biżuterii z kwiatami, a zapalone podróżniczki zachwycą motywy kuli ziemskiej oraz biżuteryjne zawieszki – samoloty. Dla tych, które kochają letnie noce pod rozgwieżdżonym niebem, gratką będzie złota biżuteria z diamentami, księżycem, gwiazdkami i planetami. Bestsellerowo zapowiada się pozłacany komplet ze srebra z motylkami, który jest nowością w kolekcji Magic Moments./ 1. Bransoletka z żółtego złota z agatami i diamentem – flaming, monstera / 2. Bransoletka z żółtego złota z agatami i diamentami – muszelki, konik morski, żółw, rozgwiazda / 3. Złoty naszyjnik z cyrkoniami – agrafka / 4. Kolczyki z żółtego złota z diamentami – monstera / 5. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami – monstera / 6. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami – koliber, serce, kwiat, koniczyna / 7. Bransoleta z żółtego złota z diamentami – koliber, koniczyna, kwiatek / 8. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami i agatami – Księżyc, gwiazdy, planeta / 9. Zawieszka z żółtego złota z diamentami – kula ziemska / 10. Złoty naszyjnik – samolot / 11. Złote kolczyki – samoloty / 12. Bransoletka z żółtego złota z diamentem i agatami – planeta, gwiazda, Księżyc / 13. Kolczyki srebrne – motyle / 14. Naszyjnik srebrny – motyle / 15. Bransoletka srebrna – motyle / 16. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami – motyl / 17. Kolczyki srebrne z cyrkoniami – motyle /

Wielbicielki diamentów z pewnością oczarują pełne lekkości wzory połyskujące tymi kamieniami oraz wielobarwnymi ametystami czy turmalinami. To propozycje bliższe stylowi boho, pełne niewymuszonej lekkości. Taka biżuteria będzie doskonałym uzupełnieniem stylizacji na kolację w nadmorskim kurorcie, a najpiękniejsze komplety ze złota w takiej odsłonie to specjalność kolekcji Apart Colors of Life.Fantastyczne wzory z barwnymi akcentami są także dostępne w kolekcji Kolory. Wykonane ze złota lub srebra, przykuwają wzrok olśniewającą paletą odcieni. Można wybrać wzory w monochromatycznym, na przykład niebieskim kolorze albo biżuterię ozdobioną wielobarwnymi kompozycjami. Takie dodatki biżuteryjne szczególnie efektownie będą się prezentowały dopasowane do białego looku./ 1. Bransoletka z żółtego złota z diamentem, tanzanitem, turmalinami i ametystami / 2. Kolczyki z różowego złota z diamentami, ametystami i turmalinami / 3. Bransoleta z różowego złota z diamentem, ametystami i turmalinami / 4. Bransoleta z różowego złota z diamentem, ametystami i turmalinami / 5. Naszyjnik z żółtego złota z diamentem, tanzanitem, turmalinami i ametystami / 6. Naszyjnik z różowego złota z diamentem, turmalinami i ametystami / 7. Pierścionek z żółtego złota z brylantem i kamieniami szlachetnymi / 8. Kolczyki z żółtego złota z brylantami i kamieniami szlachetnymi / 9. Pierścionek z żółtego złota z brylantem i kamieniami szlachetnymi / 10. Złoty pierścionek z cyrkoniami / 11. Zawieszka z żółtego złota z brylantami i szafirami / 12. Pierścionek z żółtego złota z brylantami i szafirami / 13. Kolczyki z żółtego złota z brylantami i szafirami / 14. Kolczyki z żółtego złota z diamentami i cytrynami / 15. Pierścionek z żółtego złota z diamentami i cytrynem / 16. Kolczyki z żółtego złota z diamentami, peridotami i topazami / 17. Pierścionek z żółtego złota z diamentami, topazami i peridotem / 18. Pierścionek srebrny z cyrkoniami / 19. Naszyjnik z żółtego złota z diamentem, peridotami i topazami /

Apart nie zapomina o kobietach, które śledzą modowe trendy. Wśród tych aktualnie najgorętszych jest biżuteria z perłami, czyli coś dla poszukiwaczek subtelnych dodatków oraz wzory wykorzystujące splot łańcucha dla wielbicielek bardziej wyrazistych form. Perły znakomicie współgrają z żółtym złotem i diamentami oraz opaloną skórą.

W Apart ten wyjątkowy klejnot, jakim jest perła, występuje w klasycznych wzorach, a także w zupełnie zaskakujących, wyróżniających się niebanalnym designem. Motyw łańcucha z kolei to prawdziwy przebój sezonu i im bardziej ekspresyjny, tym lepiej.

W Apart są dostępne zarówno naszyjniki, bransoletki i kolczyki w takim wydaniu, jak i dodatki o bardziej delikatnych splotach. Tradycyjnie, ciekawe wzory biżuteryjne dla indywidualistek zajdziemy wśród projektów marki Elixa, dostępnej wyłącznie w Apart. Lato zapowiada się zatem wspaniale!/ 1. Kolczyki z żółtego złota z diamentami i perłami / 2. Zawieszka z żółtego złota z diamentami i perłą / 3. Pierścionek z żółtego złota z diamentami i perłą / 4. Kolczyki z żółtego złota z diamentami i perłami / 5. Naszyjnik z żółtego i białego złota z brylantem i perłami / 6. Naszyjnik żółtego złota z diamentami i perłami / 7. Kolczyki z żółtego i białego złota z brylantami i perłami / 8. Kolczyki z żółtego złota z diamentami / 9. Pierścionek z żółtego złota z diamentami / 10. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami / 11. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami / 12. Naszyjnik ze stali szlachetnej / 13. Bransoletka ze stali szlachetnej /

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać