Przewodnik prezentowy

BIŻUTERIA ZE ŚWIĄTECZNYMI MOTYWAMI

Trudno wyobrazić sobie magię Świąt bez takich elementów, jak choinka, Mikołaj, śnieżynki, bombki, renifery czy prezenty. To one nadają niepowtarzalny klimat tym niezwykłym grudniowym dniom, na które tak bardzo czekamy przez cały rok.

Kojarzących się z tradycjami świątecznymi motywów nie zabrakło także w ofercie Apart. Jako dekoracyjne detale, pojawiają się one m.in. w kolekcjach Magic Moments, Charms i Beads.

/ 1. Zawieszka srebrna – choinka / 2. Złoty naszyjnik – renifery / 3. Naszyjnik srebrny – choinka, śnieżynka / 4. Naszyjnik srebrny – śnieżynka, bombka / 5. Złoty naszyjnik, ankier – prezent, święty Mikołaj, skarpeta świąteczna /

Jako świąteczny prezent doskonale sprawdzi się nowy naszyjnik ze wspomnianej kolekcji Magic Moments. Wzór występuje w trzech wersjach – ze srebra oraz srebra pozłacanego i w zależności od odsłony, zdobi go choinka ze śnieżynką lub śnieżynka z bombką. Każdemu z naszyjników dodano barwne elementy, dzięki czemu na dekolcie będą przyciągały uwagę urokliwymi szczegółami. Nowością są także złote naszyjniki ozdobione zawieszkami w kształcie reniferów czy świątecznej skarpety, Mikołaja i prezentu. Alternatywą dla gotowego naszyjnika będzie jedna ze świątecznych zawieszek z dobranym łańcuszkiem z kolekcji Apart.

Świąteczny charakter można aktualnie nadać bransoletkom i naszyjnikom Charms. To linia, która pozwala kreować swoje dodatki według własnego uznania. Wśród wzorów bazowych pojawiły się nowe, o wyrazistym splocie łańcucha, który jest jednym z wiodących trendów modowych w biżuterii. Łączone z filigranowymi zawieszkami Charms dają intrygujący, oparty na kontraście wyrazistości i delikatności efekt. Nowe świąteczne motywy są wprost stworzone do tego, aby podarować je w wigilijny wieczór. Wśród srebrnych oraz pozłacanych srebrnych zawieszek znajdziemy choinkę z zielonymi cyrkoniami, sanie wypełnione prezentami, biżuteryjny pierniczek i inne symbole Świąt. Wzory zachwycają dopracowanymi detalami i precyzyjnym wykonaniem. Tak skomponowany naszyjnik lub bransoletka w roli prezentu oczaruje wiele kobiet.

/ 1. Bransoleta srebrna charms – zestaw / 2. Zawieszka srebrna z cyrkoniami charms – gwiazda / 3. Zawieszka srebrna charms z cyrkoniami – choinka / 4. Bransoleta srebrna charms – zestaw / 5. Zawieszka srebrna charms z cyrkoniami – śnieżynka / 6. Zawieszka srebrna charms z emalią – renifer / 7. Zawieszka srebrna z cyrkonią – charms – Merry Christmas / 8. Bransoleta srebrna charms – zestaw / 9. Zawieszka srebrna charms z cyrkoniami i emalią – gwiazda / 10. Zawieszka srebrna – charms – pierniczek /

Beads to druga z linii Apart, którą uwielbiają kobiety pragnące samodzielnie decydować o tym, jak będzie wyglądała ich biżuteria. Największą popularnością z tej kolekcji cieszą się bransoletki, które dają ogromne pole do kreatywnego tworzenia kompozycji. Po wybraniu jednej z bazowych bransoletek, można ją ozdobić według własnego uznania, korzystając z kilkuset zawieszek z różnymi zdobieniami, wykonanych ze srebra, srebra pozłacanego lub złota. Aktualnie ich oferta została rozszerzona o wzory świąteczne w kształcie bałwanków, prezentów czy śnieżynek z dekoracyjnym efektem lśniących cyrkonii lub kolorowej emalii. Poza możliwością stworzenia takiej biżuterii, styliści Apart przygotowali gotowe zestawy – bransoletki idealne jako prezent świąteczny./ 1. Zawieszka srebrna beads z cyrkoniami – Christmas / 2. Bransoleta beads zestaw / 3. Zawieszka na bransoletę beads z cyrkoniami – śnieżynka / 4. Zawieszka srebrna beads z cyrkoniami – prezent / 5. Bransoleta beads zestaw / 6. Zawieszka srebrna beads z cyrkoniami i emalią – dzwonek / 7. Zawieszka beads z żółtego złota z diamentem – aniołek / 8. Zawieszka srebrna beads z cyrkoniami – renifer / 9. Zawieszka srebrna beads – skrzydła /

Te i inne prezenty świąteczne, stworzone z miłości do piękna, czekają na apart.pl (gwarantowana dostawa do wigilii dla zamówień złożonych do 21.12.21 r.) oraz w salonach Apart. Niezdecydowani mogą skorzystać z oferty kart podarunkowych – wystarczy określić wzór i nominał, a obdarowana osoba będzie mogła sama zdecydować o wyborze produktu, który najbardziej jej się podoba.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać