Trendy

PREZENT NA DZIEŃ KOBIET – BIŻUTERYJNA NIESKOŃCZONOŚĆ OD APART

Są takie daty w kalendarzu, które są niezwykle ważne, a należą do nich szczególne święta. Jednym z nich jest Dzień Kobiet – Apart od lat zapowiada je symbolem nieskończoności, oczywiście w biżuteryjnej formie.

Nieskończoność to jeden z najpopularniejszych motywów w świecie biżuterii. Szlachetna prostota i łagodne zaokrąglenia „przewróconej ósemki” mają w sobie uniwersalizm i harmonię, dlatego też dobrze komponuje się ona z innymi motywami. Oferta Apart to niemal 600 wzorów nią ozdobionych, występujących przede wszystkim w kolekcji Magic Moments, ale nie tylko – ten znak pojawia się także w innych biżuteryjnych liniach, takich jak: Colors of Life, Fun Fun, La Donna czy Love Love. Jako symbol jest kojarzony z trwałością, z czymś nieprzemijającym, nieograniczonym i wiecznym. Te znaczenia doskonale wyrażają kobiecość i jej siłę. Biżuteria z nieskończonością podarowana 8 marca to idealny wybór jako prezent w tym dniu. To te wzory są także zaprezentowane w pierwszej odsłonie wiosennej kampanii Apart z udziałem Julii Wieniawy, zrealizowanej w magicznej, pełnej energii i kolorytu Barcelonie.

Kwiaty z okazji Dnia Kobiet to doskonały pomysł, a w Apart są one niezwykłe. Róża, zwłaszcza czerwona jest łączona z miłością i zmysłowością, dlatego idealnie koresponduje z nieskończonością. Złota biżuteria z diamentami ozdobiona takim duetem jest delikatna i wieloznaczna, a diamentowe refleksy dodają jej szlachetności. Na szczególną uwagę zasługuje komplet wykonany z żółtego, białego oraz różowego złota, składający się z naszyjnika i bransoletki. Te i pozostałe diamentowe wzory z różami zaprojektowano dla zainspirowanej światem kwiatów kolekcji Secret Garden.

/ 1. Pierścionek z żółtego złota z diamentami – róża / 2. Bransoletka z żółtego i różowego złota z diamentami – róża, nieskończoność / 3. Kolczyki z żółtego złota z diamentami – róże / 4. Naszyjnik z żółtego i różowego złota z diamentami – nieskończoność, róża / 5. Pierścionek z żółtego złota z diamentami – róża / 6. Naszyjnik z żółtego złota z diamentem – kwiat, róża, serce /

Wśród produktów ze złota z motywem nieskończoności na uwagę zasługują nowości, które pojawiły się w linii Colors of Life i również zostały pokazane w zapowiedzi kampanii. Ozdobione wielobarwnymi detalami z oszlifowanego szkła naszyjniki i bransoletki będą idealne z okazji Dnia Kobiet. To święto wypada w marcu, a w tym miesiącu rozpoczyna się także wiosna. Biżuteria z nieskończonością i kolorowymi refleksami doskonale wpisuje się zarówno w wyjątkową okazję, jak i nadejście tak bardzo wyczekiwanej pory roku. Dla wielbicielek elegancji i ulotności pereł z kolei powstały biżuteryjne wzory z tymi klejnotami oraz nieskończonością ze złota.

/ 1. Złota bransoletka ze szkłem, ankier – nieskończoność / 2. Złota bransoletka ze szkłem, ankier – nieskończoność / 3. Złota bransoletka ze szkłem, ankier – nieskończoność / 4. Złoty pierścionek – nieskończoność / 5. Złoty naszyjnik ze szkłem, ankier – nieskończoność / 6. Złoty naszyjnik z perłami, ankier – nieskończoności / 7. Złota bransoletka z perłami, ankier – nieskończoności /

Przed Dniem Kobiet warto zajrzeć do przywołanych już kolekcji Magic Moments i Fun Fun. Z pewnością to linie Apart, w których znajdzie się wyjątkowy upominek dla wielbicielki chłodnej tonacji srebra lub dla tych z pań, które preferują srebro pozłacane. Wymownym upominkiem 8 marca może być zarówno minimalistyczny srebrny pierścionek z nieskończonością, jak i pozłacany komplet ze srebra, ozdobiony nieskończonością łączoną z sercem.

/ 1. Bransoletka srebrna – nieskończoność / 2. Pierścionek srebrny – nieskończoność / 3. Naszyjnik srebrny z cyrkoniami – nieskończoność / 4. Kolczyki srebrne – nieskończoność, serca / 5. Naszyjnik srebrny – nieskończoność, serca / 6. Bransoletka srebrna – nieskończoność, skrzydło / 7. Kolczyki srebrne z cyrkoniami – nieskończoność /

Dla panów, którym trudno się zdecydować, doskonałym rozwiązaniem jest prezent na Dzień Kobiet, który pozwala obdarowanej na swobodę wyboru. Apart przygotował go w dwóch formach – karta upominkowa o wybranym nominale lub elektroniczna karta podarunkowa. Aby ją spersonalizować wystarczy tylko kilka chwil i kliknięć, a efekt zaskoczenia będzie gwarantowany.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać