Konkurs

„DZIĘKUJĘ MAMO” – KONKURS APART Z OKAZJI DNIA MAMY

Ogłaszamy konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Mamy! Poza tym, że gwarantujemy dobrą zabawę, na autorów najlepszych prac czekają oczywiście atrakcyjne nagrody.

Na czym polega konkurs? To proste – napisz, co zawdzięczasz swojej mamie; do czego Cię zainspirowała, czego nauczyła – to, co najbardziej doceniasz. Dołącz do wpisu archiwalne albo aktualne zdjęcie, video lub pracę plastyczną w dowolnej technice. Najważniejsze, aby Twoje dzieło było uzupełnieniem napisanej historii. Sprawiła, że umiesz bezwarunkowo kochać? Zainspirowała Twój styl? Nauczyła przygotować danie, którym wszystkich zachwycasz? Miała świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu? Ważne jest każde zdarzenie, chwila, drobiazg, gest związany z mamą, który sprawił, że jesteś tym, kim jesteś.

Zgłoszenie do konkursu opublikuj na swoim profilu na Instagramie, Facebooku lub TikToku, oznaczając je @bizuteriaapart (TikTok @apartofficial) i dodając hasztagi #konkursapart oraz #dziekujemamo. Czas trwania konkursu to 29.04. – 19.05.2022 r.

O co powalczą autorzy najlepszych opowieści o mamie? Przygotowaliśmy dla Was nagrody – 3 x jedna karta podarunkowa o wartości 1000 złotych każda, a także wyróżnienia – 20 x jedna elektroniczna karta podarunkowa o wartości 200 złotych każda do wykorzystania na apart.pl.

Zwycięzców i wyróżnionych poznamy 23.05.2022 r.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać