Konkurs

„DZIĘKUJĘ MAMO” – ZNAMY ZWYCIĘZCÓW KONKURSU APART Z OKAZJI DNIA MAMY

Zakończył się konkurs Apart z okazji nadchodzącego Dnia Mamy! Poznajmy tych, do których trafią atrakcyjne nagrody, a także wyróżnienia za prace uznane przez jury za najlepsze.

Konkurs „Dziękuję mamo”, który trwał w terminie 29.04. – 19.05.2022 r. polegał na napisaniu o tym, co uczestnik zawdzięcza swojej mamie; do czego zainspirowała, czego nauczyła – tym, co najbardziej cenne i co go ukształtowało. Do wpisu należało dołączyć archiwalne albo aktualne zdjęcie, video lub pracę plastyczną w dowolnej technice. Ważnym było, aby dzieło było uzupełnieniem napisanej historii o mamie.

Zgłoszenie do konkursu trzeba było oczywiście opublikować na swoim profilu na Instagramie, Facebooku lub TikToku, oznaczając je @bizuteriaapart (TikTok @apartofficial) i dodając hasztagi #konkursapart oraz #dziekujemamo.

Warto było wziąć w nim udział, bo na autorów najlepszych prac czekały nagrody – 3 x jedna karta podarunkowa o wartości 1000 złotych każda, a także wyróżnienia – 20 x jedna elektroniczna karta podarunkowa o wartości 200 złotych każda do wykorzystania na apart.pl.

Ilość zgłoszeń była dla nas dużym, ale też jak zwykle miłym zaskoczeniem. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za niesamowitą kreatywność i podzielenie się wspaniałymi historiami o Waszych mamach. Czas poznać tych, których prace zrobiły największe wrażenie i to właśnie oni otrzymują trzy główne nagrody oraz wyróżnienia w konkursie, a ich listę publikujemy poniżej. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach Apart!

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać