Trendy

Linia piękna

Kolekcja damskich zegarków Linea luksusowej marki Baume & Mercier, dostępnej w Polsce wyłącznie w salonach Apart, wzbogaciła się właśnie o nowe modele. Stworzona w latach osiemdziesiątych Linea, to kwintesencja kobiecości i dyskretnej elegancji z najwyższej półki.

Miękkie linie, sferyczne szkło, okrągła tarcza, wyrazisty pierścień oraz wprowadzona w 2000 roku możliwość samodzielnej wymiany bransolety na luksusowy, skórzany pasek,  to cechy charakterystyczne kolekcji.

Linea przeszła właśnie delikatny lifting: modele z większą kopertą, polerowane lub satynowane powierzchnie, nowy projekt bransolety, a także zwiększoną do 50m wodoszczelność. Zegarki mają także trzy rodzaje tarcz: czarną, srebrną i wykonaną z masy perłowej.

W kwestii twojego wyboru pozostaje również wersja mechanizmu – kwarcowy ze wskazaniem godzin, minut i sekundnikiem lub kwarcowy chronograf, pokazujący upływ minut, sekund i dziesiątych części sekundy na trzech oddzielnych podtarczach.

W zależności od twojego nastroju i stylu, możesz wybrać między satynowaną bransoletą lub paskiem z cielęcej skóry.

Dla pań wybierających modele w stali firma przygotowała niespodziankę  -wszystkie zegarki na bransoletach mają dodatkowy czarny pasek.

Linea znaczy linia. Linia piękna.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać