Trendy

Brylanty we włoskim stylu

Już jest! Apart właśnie wprowadził do sprzedaży markę Fope Gioielli, która powstała w 1929 roku w okolicy Wenecji. To sąsiedztwo zapewne nie zostało bez wpływu na projekty jubilerów Fope Gioielli – w ich biżuterii można odnaleźć unikatowe piękno detali weneckiej architektury, z tym że utkanej ze złota i brylantów.

Projektując kolekcję Flex’it, Włosi nie tylko zadbali o najwyższą estetykę projektów, ale też o komfort i wygodę współczesnych kobiet, aktywnych i żyjących w nieustannym pośpiechu. Pierścionki Fope, a co ważniejsze ich bransolety, zostały wykonane w unikalnej technologii – konstrukcja składająca się z małych, złotych sprężynek, pozwala na swobodne rozciąganie. Dzięki temu zbędne stały się zapięcia w bransoletach; także pierścionki idealnie dopasują się do grubości palca.

Biżuteria marki wykonana jest z białego i żółtego złota, a w skład kolekcji wchodzą m.in. pierścionki, bransolety i naszyjniki. Fope Gioielli to włoski artyzm, najwyższa jakość wykonania i dbałość o komfort kobiety. Grazie, Fope!

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać