Eventy, Trendy

Łukasz Jemioł wiosna/lato 2013

Motyw bransolet-mankietów przewijał się bardzo często podczas ostatniego pokazu Łukasza Jemioła, który przy prezentacji swojej kolekcji wykorzystał biżuterię marki Elixa. Długa jedwabna sukienka w kolorze głębokiego grafitu i połyskująca chusta zawiązana pod szyją potrzebują wyrafinowanych dodatków. Idealnie sprawdziły się tu ażurowe bransolety o rdzawym odcieniu, wykonane ze stali.

 

Fantastyczna „niebiańska” scenografia była idealnym tłem dla najnowszej kolekcji projektanta. Sezon wiosna/ lato 2013 to chłodne barwy i lekkie zwiewne tkaniny, przełamane nowoczesną geometryczną biżuterią Elixa od Apart. Do białej mini sukienki zestawionej z długim kamizelko-płaszczem, przewiązanym skórzanym pasem, projektant wybrał stalowy naszyjnik z czarnym onyksem.

 

Jedna z najbardziej „zapamiętanych” sylwetek kolekcji to dla nas wełniany ażurowy top i spódnica przewiązana skórzanym paskiem. Góra utrzymana w chłodnym odcieniu szarości w subtelnym melanżu z bielą osiąga grafitową głębię na dole spódnicy. Do tego nowoczesny naszynik-łańcuch Elixa i gotowe!

 

Grafitowa jedwabna bluzka z celowo widocznymi szwami oraz biała spódnica – chmurka, złożona z kilku warstw to kolejny piękny zestaw Łukasza Jemioła w klimacie nowoczesnego romantyzmu. Lekkie i zwiewne tkaniny zamyka w prostych cięciach, surowych wykończeniach i, oczywiście, biżuterii Elixa.

 

Beżowy płaszcz o metalicznym połysku z kolekcji Łukasza Jemioła może mieć kilka wcieleń. Idealnie sprawdzi się jako narzutka na zwiewną mini, jako marynarka lub sukienka. To jedna z tych rzeczy, którą warto mieć w swojej szafie wiosną 2013. Bransolety Elixa też będą niezwykle praktyczne. Wykonane ze stali i proste w formie – sprawdzą się w wielu zestawach.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać