Eventy, Trendy

Maciej Zień – Hurricane

Przyspieszony krok, rozwiane włosy, kontrastowe zestawienia jedwabiu ze skórą oraz połączenia mocnych kolorów ze złotą i srebrną biżuterią APART – to kobiety Macieja Zienia, które mieliśmy okazję zobaczyć podczas jego ostatniego pokazu.

Prezentacja kolekcji wiosna/ lato 2013 miała miejsce 19 października w Soho Factory w Warszawie. Na wybiegu królowały dynamiczne sylwetki w czterech barwach: bieli, neonowej żółci, czerni i kobaltu oraz zaskakujące detale: błyszczące aplikacje przypominające haft oraz element przewodni kolekcji: żuk Goliathus.

 

Idealnym wykończeniem stylizacji zbudowanej z biało-żółtej bluzy oraz skórzanej mini spódnicy jest zegarek Elixa w kolorze złota. Dzięki niemu uzyskujemy szyk lat 80-tych, mocny i drapieżnie rockowy.

 

Długie jedwabne suknie, tak charakterystyczne dla projektanta, zyskały sportowego stylu: aplikacje, wycięcia, połączenia ze skórą i zuchwała biżuteria nadają ubraniom niezwykłej dynamiki. Najlepszym przykładem jest suknia w kolorze szlachetnego granatu, wzmocniona skórzanym powycinanym topem oraz srebrną grubą bransoletą Elixa.

 

Maciej Zień nie stroni w tym sezonie od odważnych zestawień. Długa jedwabna spódnica z białym klasycznym topem to jedna z jego propozycji. Do tego koniecznie złota biżuteria Apart. Najlepszy będzie duży i mocny zegarek Edox.

 

Nowoczesny skórzany uniform – zestawienie topu o kroju podkoszulka, rozkloszowanej spódnicy oraz szpilek – Maciej Zień wzmocnił biżuterią Apart – złotą bransoletą oraz kilkoma srebrnymi pierścionkami na jednej ręce. Połączenie odważne i nietypowe, ale bardzo mile widziane w najbliższym wiosennym sezonie.

pierścionek: http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,4944
pierścionek: http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,5714
bransoleta: http://www.apart.pl/pl/kolekcje,c,kolekcje,roma,5229

Złota nigdy za wiele! Biała jedwabna sukienka Macieja Zienia ze złotymi zdobieniami, w połączeniu ze złotą biżuterią Apart, jest na to najlepszym przykładem.

 

Biały dopasowany garnitur, transparenty top z nadrukiem… I co dalej? Modowa bransoleta Elixa! Całość jest minimalistyczna i bardzo wysmakowana.

 

Podczas pokazu mieliśmy okazję zobaczyć jedwabną wieczorową suknię o sportowym kroju w przepięknym kolorze błękitu. Tak prosta, posągowa sylwetka wymaga dodatków, które przełamią jej styl. Według projektanta, sposobem na to jest założenie kilku pierścionków na jedną rękę – w stylizacji tej wykorzystał pierścionki srebrne z cyrkoniami.

pierścionek: http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,2,7518
pierścionek: http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,2,5776
pierścionek: http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,2,7986

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać