Galerie, Top, Trendy

Paprocki&Brzozowski i Apart, czyli blask

Glare, czyli „Blask” to nazwa kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski na sezon jesień – zima 2014/15. Pokaz linii odbył się w maju tego roku i zarówno wtedy, jak i w lookbooku pięknym kreacjom towarzyszyła biżuteria marki Apart.
Jedwabie, kaszmiry, żorżetę i metaliczne żakardy połączono z dodatkami z różnych kolekcji, które doskonale podkreśliły zmysłowe piękno, seksapil i elegancję zaprezentowanych projektów.

 

Płomienną, miedzianą czerwień sukienki zestawiono z mocną stalową bransoletą Elixa.

 

Głęboka czerń w nowoczesnym ujęciu i futrzane dodatki świetnie komponują się z bransoletą z gęsto splecionych łańcuszków i minimalistycznym designem Elixy.

 

Miękkie sploty srebrnego naszyjnika z linii Argento i blask cyrkonii z kolekcji Lśnienie stworzyły oprawę dla  stylizacji z refleksami złota.


 

Bransolety z kolekcji Argento z cyrkoniami i Elixa towarzyszą niemal klasycznemu zestawowi spódnicy i bluzki, w którym szlachetność barw i tkanin przełamano szczyptą nonszalancji.


 

Złoto, przydymiony kwarc, cyrkonie i ametyst – pierścionki z kolekcji Apart doskonale współgrają z metalicznymi, złotymi refleksami widowiskowej sukienki w duchu dawnych gwiazd Hollywood.


Miękkie sploty srebrnego naszyjnika z linii Argento i blask cyrkonii z kolekcji Lśnienie stworzyły oprawę dla stylizacji z refleksami złota.
Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać