Eventy

LATO 2017 – QΠШ, AZTORIN & ELIXA

Jeszcze na dobre nie rozpoczęło się tegoroczne lato, a tymczasem w stołecznym Soho Factory tłum gości mógł zobaczyć, co Robert Kupisz proponuje na lato A.D. 2017. Kolekcja o nazwie Ocean 5 to pean projektanta na cześć swobody, wakacji i wypoczynku, czyli wszystkiego tego, co według twórcy można znaleźć nad morzem.

Zapowiedzią tego, co wydarzy się na wybiegu była nietuzinkowa instalacja, na tle której przechadzali się modele i modelki, czyli przypominająca dekoracje z dawnych teatrów ruchoma konstrukcja, imitująca morskie fale. Na przyszłoroczne lato Robert Kupisz zaproponował trendy mocno związane z wakacyjnym, niezobowiązującym stylem; kolekcję utrzymano w kolorach związanych z oceanem i morzem – była więc koralowa czerwień, piaskowy beż, biel i błękit. Charakter Ocean 5 podkreślały także marynistyczne wzory pasków, motywy muszli małży św. Jakuba i połyskujące detale, przypominające odbijającą się od tafli wody promienie słoneczne. Dodatkami do stylizacji były niemal wyłącznie zegarki dla niej i dla niego z oferty Aztorin oraz damskie zegarki Elixy. Marka Aztorin to cztery linie: Casual, Classic, Sport i Sport Limited Line, które w nowoczesnej odsłonie proponują zarówno modele eleganckie i casualowe, jak również projekty utrzymane w sportowej stylistyce. Elixy nikomu nie trzeba przedstawiać – to marka o ugruntowanej pozycji wśród kobiet, mająca w swojej ofercie nie tylko wyjątkowe zegarki, ale także oryginalną biżuterię dla poszukujących wyrazistych dodatków.

Najnowszy pokaz był szczególny także z innego powodu, bowiem marka stworzona przez Roberta Kupisza właśnie obchodzi jubileusz pięciolecia istnienia. Jeden z najgorętszych polskich projektantów karierę zaczynał jako tancerz, a następnie stylista fryzur i błyskawicznie zdobył uznanie, pracując dla najlepszych światowych magazynów, a także dla teatru oraz filmu (współpracował m.in. z tak wybitnymi twórcami, jak Krzysztof Warlikowski czy Jerzy Skolimowski). Pięć lat temu zadebiutował pierwszą kolekcją i od razu podbił serca fanów i znawców mody. Gratulujemy jubileuszu oraz sukcesów i cieszymy się, że możemy być ich częścią.

Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (1)SK:, , fot. Baranowski/AKPAKupisz elixa aztorin fashion apart pl (4)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (5)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (12)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (6)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (9)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (7)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (10)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (8)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (11)Kupisz elixa aztorin fashion apart pl (13)

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać