Galerie, Gwiazdy dla Apart

SESJA ARTELIONI W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE

Wyjątkowo piękna i utalentowana; zjawiskowa zarówno na ekranie, jak i przed obiektywem aparatu. Stylowa Małgorzata Socha jest gwiazdą najnowszej, jesienno – zimowej sesji biżuterii marki Artelioni.

Marka, choć stosunkowo młoda na polskim rynku, od razu oczarowała kobiety różnorodnością i ciekawym spojrzeniem na biżuterię. Jej projektanci z otwartością podchodzą do kreowania dodatków, śmiało sięgając zarówno po naturalne kamienie i kruszce, jak i mniej typowe tworzywa, które zaskakująco interpretują i kreatywnie wykorzystują w świecie biżuterii. Artelioni to kilkanaście różnych kolekcji, w których można znaleźć zarówno romantyczne, zachwycające detalami wzory linii Chantal; oryginalne, przyprószone biżuteryjnym pyłem mineralnym modele, nawiązujące do dalekowschodniego wzornictwa, czyli kolekcję Orientally, czy wybiegające w przyszłość koncepcje Futury i bawiącą się formami linię Vision. Po te projekty niezwykle chętnie sięgają cenione autorki blogów modowych oraz styliści.

Tym razem sięgnął po nią Michał Kuś – szef Działu Mody magazynu „Glamour”, który zadbał o look Małgorzaty Sochy podczas sesji. Stylizacje gwiazdy, zwieńczone dodatkami sygnowanymi przez Artelioni, doskonale podkreślają wielowymiarowość tej biżuterii, która rewelacyjnie koresponduje zarówno z wysmakowaną, prostą klasyką, jak i świetnie odnajduje się w konwencji elegancji spod znaku glamour.
Za obiektywem aparatu stanął oczywiście Marcin Tyszka, autor edytoriali i okładek do międzynarodowych wydań najważniejszych modowych magazynów, a realizacja projektu odbywała się w niezwykle wyrafinowanych wnętrzach.

Piękne kadry z Małgorzatą Sochą i biżuterią marki Artelioni w roli głównej, będą częścią przygotowywanej właśnie, najnowszej edycji wydawnictwa Apart Fashion & Style Magazine.

batch_F01_160906_Apart_0039_logo batch_F02_160906_Apart_0098_logobatch_F03_160906_Apart_0169_logo batch_F05_160906_Apart_0264_logo batch_F06_160906_Apart_0379_logo batch_F07_160906_Apart_0426_logo batch_F08_160906_Apart_0597_logo

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać