Trendy

KOLOR ROKU 2017 W BIŻUTERYJNYCH DODATKACH

Kolorystyczni eksperci z Instytutu Pantone przywitali nowy rok ogłoszeniem barwy, która zawładnie kolejnymi dwunastoma miesiącami. Oto orzeźwiający Greenery.

Kolor roku pochodzi z palety zieleni, która według przypisywanej jej symboliki ma znakomite właściwości. Oprócz kojącego wpływu i relaksacyjnego działania, łączona jest z nadzieją, harmonią i bliskim kontaktem z naturą. Ten wachlarz zalet poszerza Instytut Pantone, wyróżniając jej jaśniejszą tonację. Według Pantone, Greenery jest odświeżający i ożywczy oraz mocno związany z budzącą się do życia przyrodą. To znak nowego początku i impuls do realizacji własnych pragnień i pasji. Tak zaprezentowany rodowód tej subtelnej barwy, zachęca do wypróbowania go na co dzień. Biżuteryjne dodatki i akcesoria z kolekcji Apart wprost kipią od zieleni, począwszy od jej soczystych refleksów, a na palecie zbliżonej do koloru roku skończywszy. Bardziej dekoracyjne, zdobione cyrkoniami projekty ze srebra to specjalność dwóch kolekcji marki, czyli Kolory i Kolorowe Lśnienie. Moc zielonej łagodności to jeden z kluczowych kolorów linii Fun Fun, która na setki sposobów interpretuje wzór lekkiej bransoletki. Tu najlepsze cechy barwy zielonej są zwykle wzmocnione motywami z symbolicznymi odniesieniami, jak choćby czterolistną koniczyną.

Zielone akcenty nie ominęły także świata zegarków, a odnaleźć je można wśród propozycji Elixy, a przede wszystkim w różnych kolekcjach marki AM:PM – od młodzieżowych wibracji linii Club i Design, przez wzory dziecięce, aż po kolekcję dla wielbicieli sagi „Star Wars”.

Rację miał zatem Julian Tuwim, rozpoczynając jeden z utworów stwierdzeniem, że „o zieleni można nieskończenie”. Szczególnie w 2017 roku.
123456

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać