Eventy

APART, JEMIOŁ I MODOWA WIOSNA

Pokaz nowych, wiosenno – letnich projektów Łukasza Jemioła odbył się – jak na pierwszy dzień wiosny przystało – w scenerii zielonych liści bluszczu, który porastał… ściany jednego z nowych biurowców Warszawy. Pokaz w tej niecodziennej lokalizacji przyciągnął tłum gwiazd. Interesująco dobrane biżuteryjne dodatki od Apart połyskiwały na sylwetkach modelek prezentujących kolekcję projektanta na oryginalnym, zielonym tle.

Łukasz Jemioł jest bacznym obserwatorem tego, co dzieje się na globalnej, modowej scenie i czerpie z niej to, co najlepsze. Jego najnowsza kolekcja zebrała entuzjastyczne recenzje. Motywem przewodnim były paski o różnej intensywności, ale niemal zawsze wzbogacone kolorystycznie czerwienią, która – obok bieli, czerni i granatu – była flagową barwą kolekcji. Poza paskami, z najgorętszych aktualnie trendów Łukasz Jemioł wybrał falbany, asymetryczne detale i inspirację stylem lat osiemdziesiątych. Zaproponowane przez niego sylwetki zachwycały zarówno oversize’owymi marynarkami, lejącymi się sukienkami o zakładanym kroju, jak i spodniami kulotami i zwiewnymi bluzkami z rozszerzanymi rękawami.

Do tego pozornego eklektyzmu – pozornego, bo całość kolekcji była niezwykle spójną wizją – perfekcyjnie dobrano biżuteryjne wzory od Apart, wśród których nie zabrakło nowości – skórzanego chokera z perłą i srebrnymi detalami czy ozdobionej cyrkoniami bransolety. Intrygowały pojedynczo, asymetrycznie założone kolczyki – koła, supermodne w latach osiemdziesiątych i wracające dziś do łask. Uwagę zwracały ekstrawaganckie pierścionki Elixa w kolorze złota. Markę Artelioni z kolei reprezentowały naszyjniki z linii Bellissima. Fantazyjnie założone naszyjniki – łańcuszki z ozdobionymi cyrkoniami agrafkami zachwyciły stylistów.

49736FO8_36915 8 10 11foto: Filip Okopny

Biżuteria Apart królowała nie tylko na wybiegu, ale także wśród gości – na minimalistyczne, złote kolczyki z linii Indali zdecydowała się Jessica Mercedes. Małgorzata Socha, ambasadorka Apart i muza Łukasza Jemioła, wybrała z kolei graficzne dodatki Elixy w kolorze złota.

sochajess

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać