Trendy

MĘSKA STRONA BIŻUTERII

Dawniej wyznaczała status i pozycję, a w formie amuletów chroniła przed złymi mocami. Biżuteria była domeną świata mężczyzn. Z biegiem stuleci ten stan zmienił się i to z kobietami kojarzy się najsilniej, ale mężczyźni nadal chętnie sięgają po biżuteryjne akcesoria.

To właśnie z myślą o nich powstała kolekcja sygnowana przez Aztorin oraz propozycje dla panów od marki Apart. Marki sięgają po różnorodne inspiracje i nawiązania, wykorzystując do stworzenia projektów stal szlachetną, skórę, rzemień, onyks; w linii Aztorin pojawia się także kauczuk, czarne agaty, detale wykonane z lawy i włókna węglowego.

Z tak różnorodnych, nierzadko intrygujących komponentów, powstały atrakcyjne stylistycznie bransolety, naszyjniki, zawieszki i obrączki. Design dodatków balansuje między industrialną surowością, wpływami kultury indiańskiej a awangardową elegancją. Tę ostatnią najwyraźniej reprezentują spinki do mankietów z logo Aztorin i Apart – synonim wytwornego gentlemana, w interpretacji kolekcji ujęto w bardziej modernistyczne ramy, dodając tym detalom wyrazistości i nowoczesnego charakteru.

Męskie linie dodatków tych dwóch marek mają w swojej ofercie szereg wzorów, które można dodatkowo ozdobić pamiątkowym grawerunkiem. Tak spersonalizowana biżuteria to świetny pomysł na upominek dla bliskiego mężczyzny.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać