Eventy

GWIAZDY W BIŻUTERII APART NA BALU FUNDACJI TVN

Najjaśniejsze gwiazdy pojawiły się na dorocznym Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, którego celem jest wsparcie dla potrzebujących. Szlachetna idea nie wyklucza nienagannej elegancji i spektakularnych dodatków, a to właśnie te pochodzące z kolekcji Apart lśniły na czerwonym dywanie.

Ambasadorka marki Małgorzata Socha pojawiła się na balu w diamentowej kolii oraz intrygującym pierścionku ze srebra, obsypanym blaskiem kompozycji misternie oszlifowanych cyrkonii. Piękna aktorka jak zwykle wyglądała zjawiskowo, urzekając komentatorów modowych swoją dopracowaną stylizacją.

Zachwycająco zaprezentowała się, jak zawsze doskonale wyczuwająca trendy, kolejna ambasadorka Apart i bohaterka jubileuszowej kampanii marki Kasia Sokołowska. Gwiazda dopełniła ekstrawagancką kreację klasycznym złotem – pierścionkiem z brylantami i szmaragdem, oryginalnym wzorem z brylantami z linii Indali oraz złotą bransoletą.

Na najgorętszy kolor sezonu, diamenty, złoto i cyrkonie postawiła niezwykle lubiana przez widzów Agnieszka Cegielska. Prezenterka wybrała spiralną bransoletę z kolekcji Indali z żółtego złota i diamentów oraz dwa efektowne pierścionki – złoty z wielowymiarową kompozycją brylantów oraz ozdobiony białymi cyrkoniami.

Bal uświetniła także swoją obecnością gwiazda światowych wybiegów, ambasadorka marki Elixa Zuzanna Bijoch, która wybrała ekskluzywne brylantowe kolczyki. Podobne znajdziecie tu i tu.

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać