Trendy

BERNSTEIN – KAMIEŃ, KTÓRY SIĘ PALI

To właśnie od niemieckiego słowa bernstein pochodzi doskonale wszystkim znana nazwa tego wyjątkowego kamienia. Bursztyn, bo o nim mowa, przeżywa prawdziwy renesans, co jest całkowicie zasłużone, bo to niezwykły kamień.

Znany ludzkości od kilku tysięcy lat, budził podziw nie tylko urodą, ale także aurą tajemniczości, dzięki której przypisywano mu unikatowe właściwości. Nasycone magią piękno bursztynu oraz jego dobroczynne działanie, czynią z niego kamień wprost stworzony do tego, aby zdobił biżuteryjne detale. W XXI wieku wreszcie przestał kojarzyć się z mało wyrafinowanym naszyjnikiem, zyskując dzięki wyobraźni współczesnych projektantów nowoczesną oprawę. Bursztynowa kolekcja marki Apart udowadnia, że jest to kamień ponadczasowy, uniwersalny i niezwykle łatwo dopasowuje się do tego, co aktualnie lansują najgorętsze trendy.

Srebro i srebro pozłacane, graficzne detale i czyste formy, pozwalają w pełni docenić unikatowy charakter bursztynów i sekrety ich wypełnionego inkluzjami wnętrza. W kolekcji Apart występują naszyjniki, zawieszki, bransolety i kolczyki, z których większość tworzy fantazyjne komplety. Linia śmiało sięga po najmodniejsze obecnie motywy, jak choćby symbol nieskończoności, serca oraz detale w kształcie skrzydeł, wypełnione mozaiką różnobarwnych bursztynów.

Świeżość designu i nowe spojrzenie na bursztyn, odkrywają jego intrygującą naturę, o czym można się przekonać, odwiedzając online kolekcję Apart oraz rebellook.pl

 

Od lewej: 1/2/3/4

Od lewej: 1/2/3

Od góry: 1/2/3/

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać