Eventy

APART NA WYBIEGU ŁUKASZA JEMIOŁA

Łukasz Jemioł to jedno z tych nazwisk rodzimej mody, które jak magnes przyciąga gwiazdy, fashionistki i wielbicielki ubrań wykonanych z pięknych tkanin wysokiej jakości w połączeniu z biżuterią Apart. Nie inaczej było tym razem – projektant właśnie zaprezentował w Warszawie, jak według niego powinna wyglądać modowa jesień i zima.

Obecny sezon oczami Łukasza Jemioła to przede wszystkim casualowy szyk i komfortowe kroje z nutą glamour. Na wybiegu pojawiły się doskonałe propozycje nie tylko dla kobiet, ale także mężczyzn, w których pojawili się m.in. uczestnicy show „Top Model” Michał Baryza i Jacob Kosel – bohater ślubnej sesji Apart.

Najmocniejszymi akcentami w kobiecej odsłonie kolekcji były desenie, wśród których dominowały zwierzęce cętki oraz krata; pojawiły się futra lub futrzane dodatki, welurowe tkaniny, aksamity, powracający do łask sztruks, miękkie oversizowe płaszcze i nowoczesna wersja garnituru. W jesienno – zimowej palecie kolorów Łukasza Jemioła dominują nie tylko szarości, zgaszone odcienie granatu i przytłumionej zieleni, ale także niezwykle modna czerwień, pastelowy róż, złoto – miodowa intensywność i czerń. Wieczorowe propozycje projektanta to ponadczasowa gama kolorów w wyjątkowo zmysłowym wydaniu, pełnym transparentnych materiałów, rozcięć i falban.

Wizję projektanta dopełniła biżuteria Apart, wybrana do prezentacji kolekcji przez Agnieszkę Ścibior, znakomitą stylistkę, cenioną nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Pokaz uświetniły przede wszystkim złote naszyjniki z kolekcji marki Apart. W zależności od looku były to wzory z delikatnymi łańcuszkami, łączone ze sobą po kilka jednocześnie lub zwielokrotnione modele o kaskadowej konstrukcji, znakomicie wypełniające mieniącymi się, złotymi drobinkami odsłonięty dekolt. Lekkości prezentowanym kreacjom dodały cieszące się popularnością naszyjniki z imionami oraz zdobione delikatnymi zawieszkami, m.in. z miłosną symboliką oraz romantyczne, subtelne pierścionki ze złota. W roli dodatków biżuteryjnych wystąpiły także nausznice z kolekcji Indali oraz kolczyki koła, zaprezentowane pojedynczo, jako asymetryczny akcent. W opozycji do delikatnych form, pojawiły się także naszyjniki o wyrazistym splocie ze złotych kolekcji Apart.

Tradycyjnie, o emocje na wybiegu zadbała Kasia Sokołowska – niezrównana mistrzyni w kreowaniu modowego show i ambasadorka Apart. Najnowszy pokaz Łukasza Jemioła przyciągnął wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło kolejnej ambasadorki marki – Małgorzaty Sochy, która jest także przyjaciółką i muzą projektanta.

Pojawili się również inni wielbiciele mody, m.in.: Hanna Lis, Renata Kaczoruk, Aleksandra Żebrowska, Mariusz Czerkawski z żoną, Agnieszka Włodarczyk, Monika Olejnik, Filip Bobek, Joanna Horodyńska, Karolina Szostak i wielu innych, a także przedstawicielki blogosfery, wśród których nie zabrakło Rebellook.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać