Eventy

Róże Gali 2010

Już po raz ósmy, magazyn Gala przyznał swoje prestiżowe nagrody – Róże Gali. Po raz kolejny też, fundatorem i kreatorem wyjątkowych statuetek była firma jubilerska Apart.

Róże tworzy się rozpoczynając od projektu, poprzez szkic, aż po trójwymiarowy model i wreszcie właściwy odlew. Ten wykonywany jest metodą wosku traconego, dzięki czemu powstaje produkt doskonałej jakości. Mimo tego, każda róża jest dodatkowo ręcznie wykańczana w pracowniach jubilerskich Apart.

W tym roku laureatów w sześciu kategoriach wyłaniała specjalna kapituła. Nagrodę za najlepszy debiut, kapituła przyznała Annie Komorowskiej, debiutującej w roli pierwszej damy. W pozostałych kategoriach nagrodzono: Magdalenę Schejbal (Media), Monikę Brodkę (Muzyka), Macieja Stuhra (Film), Wojciecha Kępczyńskiego (Teatr), Małgorzatę Niezabitowską (Literatura). Za rok 2010 przyznano aż trzy specjalne „Róże Gali”. Pierwsza z nich powędrowała do Agustina Egurroli, natomiast dwie pozostałe do dwóch kobiet, których zaangażowanie dało szanse na zdrowie i życie wielu osobom. Te wyróżnienia przypadły Kindze Dubickiej, szefowej fundacji DKMS, rejestrującej potencjalnych dawców szpiku i Dodzie, która walcząc o zdrowie bliskiej osoby, poruszyła prawdziwą lawinę, zachęcając tysiące osób do znalezienia się w rejestrze dawców.
Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w stołecznym Teatrze Polskim, 8 grudnia 2010 roku.

Gratulujemy nominowanym i zwycięzcom plebiscytu „Róże Gali”.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać