Eventy

WIOSENNA KOLEKCJA MMC Z ELIXĄ

Biżuteryjne i zegarkowe dodatki modowej marki Elixa towarzyszyły pokazowi duetu MMC, prezentującemu projekty na wiosnę i lato 2018. Wielbiciele twórczości Ilony Majer i Rafała Michalaka tym razem zostali zaproszeni do warszawskiego Studia Las.

Każda prezentacja nowości MMC jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem, bowiem twórczy duet od ponad dwudziestu lat zachwyca swoim unikatowym, rozpoznawalnym stylem. Co tym razem proponują projektanci na wiosenno – letni sezon?

/ 1. Kolczyki ze stali szlachetnej / 2. Kolczyki ze stali szlachetnej / 3. Kolczyki ze stali szlachetnej /

Jak zawsze na wybiegu pojawiły się nowoczesne kroje i cięcia, dodające ubraniom dynamiki i dekonstruujące klasykę. Obok bieli i czerni oraz neutralnych odcieni z kręgu szarości, w kolekcji nie zabrakło kolorystycznej intensywności pod postacią czerwieni oraz barwy indygo. Jeśli chodzi o desenie, twórcy postawili wyraźnie na kratę oraz na motyw pasków. Zaprezentowane sylwetki zdominowały luźne, oversize’owe formy, którymi wyróżniały się przede wszystkim marynarki oraz dzianinowe swetry; uwagę zwracały także zaproponowane przez projektantów transparentne płaszczyki z kontrastowymi lamówkami, które świetnie się sprawdzą w deszczowe dni.

 

/1. Zegarek ELIXA FINESSE / 2. Zegarek ELIXA FINESSE /

Z charakterystycznym i rozpoznawalnym stylem Ilony Majer i Rafała Michalaka od lat doskonale współgrają dodatki z logo Elixa. Obok kolczyków, bransolet i naszyjników marki, pojawiły się także zegarki Elixa, a wybrane wzory tworzyły z propozycjami MMC spójną całość.

 

/ 1. Zegarek ELIXA ENJOY / 2. Bransoleta ze stali szlachetnej / 3. Naszyjnik ze stali szlachetnej / 

O to, aby pokaz kolekcji miał odpowiednią dynamikę i oprawę zadbała oczywiście Kasia Sokołowska, ambasadorka marki Apart i ceniona reżyserka modowych show. Wiosenno – letni pokaz cenionego duetu modowego oklaskiwało wielu znakomitych gości, wśród których pojawili się m.in. muza projektantów Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Aneta Kręglicka, Bogna Sworowska, Edyta Herbuś, Robert Kupisz, autorki blogów m.in. Jessica Mercedes i Magda Samborska, która także wybrała na ten wieczór kolczyki Elixa.

/ 1. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami / 2. Złote kolczyki / 3. Złoty naszyjnik /

/ 1. Pierścionek ze stali szlachetnej / 2. Kolczyki ze stali szlachetnej

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać