Eventy

ELIXA X MMC – JUBILEUSZOWY POKAZ TWÓRCZEGO DUETU

Marka MMC Studio, za której sukcesem stoją Ilona Majer i Rafał Michalak świętuje w tym roku jubileusz ćwierćwiecza obecności na rynku modowym. W warszawskim Studio LAS odbył się pokaz duetu pod hasłem „Podróż sentymentalna”, który uświetnia tę wspaniałą rocznicę, a biżuteria z logo Elixa ponownie pojawiła się jako uzupełnienie zaproponowanych sylwetek.
O to, aby show miało odpowiednią dynamikę zadbała oczywiście niezawodna Kasia Sokołowska – ambasadorka Apart, współpracująca z duetem od początku znakomita choreografka i reżyserka pokazów. Po poprzednich pokazach, zrealizowanych w formule zapisu video, projektanci wyrażali ogromną radość z tego, że znów mogli zaprezentować swoje dzieło z udziałem gości. Z kolei liczni wielbiciele ich talentu cieszyli się, że mogą pokaz obejrzeć na żywo.

Twórcy nie kryli emocji związanych z jubileuszem. Ilona Majer powiedziała: „Moda to rozwój i ciągłe patrzenie w przyszłość. Moda to moja miłość i pasja (…), to wypracowany przez lata kształt i charakter stanowiący DNA naszej marki”. Wtórował jej Rafał Michalak mówiąc: „W tworzeniu mody odnajduję radość życia i przemianę rzeczy zwykłych w niezwykłe. Praca projektanta to dla mnie terapia, przełamywanie własnych ograniczeń i kompleksów. W świecie mody odnalazłem wiele wspaniałych przyjaźni”. Jak dodał, uwielbia moment tuż przed pokazem, gdy wraz z ekipą współpracowników stają się niejako modową rodziną.

Prezentacja 50 nowych sylwetek na jesień i zimę 2021/22 z logo MMC wywołała zachwyt zasiadających na widowni nie tylko modowymi propozycjami duetu. Niespodzianką był udział – obok profesjonalnych modelek i modeli – specjalnych gości, którzy na wybiegu zaprezentowali kreacje, a wśród nich byli: Robert Kupisz, Piotr Stramowski i Kasia Warnke, wielbicielka talentu projektantów Joanna Horodyńska, Bogna Sworowska, Renata Gabryelska i Lara Gessler. Wszystkie te osoby są związane z projektantami w różny sposób lub inspirowały twórców na różnych etapach ich zawodowej drogi. Swój debiut zaliczyli także wybrani uczestnicy 10 edycji Top Model – show, któremu od początku partneruje marka Apart.A co będzie modne według duetu jesienią i zimą? Ilona Majer i Rafał Michalak nie mogli zawieść koneserów swojej twórczości, więc nie zabrakło ich ulubionych tkanin – wypełnionych puchem nylonów, skór, tafty, kaszmiru i szlachetnej wełny. Obok flagowych barw, które wykorzystują projektanci, czyli czerni i bieli, pojawiły się intensywne odcienie amarantu, burgundu, butelkowej zieleni czy kobaltu. Sylwetki na wybiegu były wielowarstwowo skomponowane, a o ich stylizację zadbała Agnieszka Ścibior.

/ 1. Kolczyki ze stali szlachetnej / 2. Naszyjnik ze stali szlachetnej / 3. Pierścionek ze stali szlachetnej /

Od wielu sezonów pokazom MMC towarzyszy w roli partnera marka Elixa i jej biżuteria, dostępna wyłącznie w Apart. Jej wyrazistość, modowy charakter i jasno określony styl nie tylko docenia wiele kobiet, ale ta estetyka doskonale wpisuje się w bezkompromisowy w swej wizji design duetu. Na wybiegu pojawiły się oczywiście mocne sploty łańcuchów w formie naszyjników i bransoletek.

/ 1. Naszyjnik ze stali szlachetnej / 2. Bransoletka ze stali szlachetnej / 3. Pierścionek ze stali szlachetnej / 4. Pierścionek ze stali szlachetnej / 5. Bransoletka ze stali szlachetnej / 6. Bransoletka ze stali szlachetnej /

Do pokazu wybrano również duże kolczyki koła, w tym nowość w kolekcji marki Elixa – wzory z perłami, a także efektowne wiszące wzory, zakładane asymetrycznie na jedno ucho, a dłonie modelek ozdobiły awangardowe pierścionki. Biżuteria Elixa wydaje się być wprost stworzona do tego, aby podkreślić oryginalny, modny look z nutą nonszalancji. / 1. Kolczyki ze stali szlachetnej / 2. Kolczyki ze stali szlachetnej / 3. Kolczyki ze stali szlachetnej / 4. Kolczyki ze stali szlachetnej/ 1. Pierścionek ze stali szlachetnej / 2. Pierścionek ze stali szlachetnej / 3. Pierścionek ze stali szlachetnej / 4. Pierścionek ze stali szlachetnej / 5. Pierścionek ze stali szlachetnej /

O oprawę jubileuszowego pokazu, przyjętego owacyjnie przez obecnych podczas tego wydarzenia zadbał Paweł Rurak – Sokal z zespołu Blue Cafe.

Gratulujemy Ilonie i Rafałowi pięknego jubileuszu – obecności znakomitej marki MMC Studio na modowej mapie Polski od 25 lat i mamy nadzieję, że dodatki z logo Elixa będą nadal częścią kolejnych udanych pokazów.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać